archiwum
0

Nieudany rewanż za Puchar Polski

Wynikiem 3:0 zakończył się mecz 16. kolejki PlusLigi pomiędzy Skrą Bełchatów a Jastrzębskim Węglem. Jastrzębianie niespecjalnie zagrozili Mistrzom Polski nawiązując walkę jedynie w drugim secie

2012-02-19 1325 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Czy w Bełchatowie można wygrać?

W sobotę jastrzębianie rozegrają kolejne spotkanie w ramach PlusLigi. Ich przeciwnikiem będzie bełchatowska Skra. Czy bez kontuzjowanych Bartmana i Łaski będą w stanie urwać choć punkt Mistrzom Polski?

2012-02-17 1267 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Jastrzębski przegrywa z Fartem Kielce

Nie udał się rewanż siatkarzom Jastrzębskiego Węgle za porażkę w pierwszej rundzie rozgrywek. W pojedynku z Fartem Kielce ponownie lepsi okazali się podopieczni trenera Grzegorza Wagnera, tym razem zwyciężając po tie-braku.

2012-02-16 1703 Autor: Grzegorz Sekita
0

Mistrzostwa Polski w futsalu w Jastrzębiu

W dniach 18-19 lutego w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowe zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski w Futsalu/

2012-02-16 2076 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
archiwum
0

JKH GKS w półfinale Mistrzostw Polski

Po wygranej nad drużyną Zagłębia Sosnowiec, jastrzębianie awansowali do najlepszej czwórki PLH. W półfinale zagrają z drużyną Ciarko Sanok, którzy zajęli 1. miejsce w PLH.

2012-02-15 1391 Autor: Mateusz Matkowski
Gdyby nie postawa Kamila Kosowsiego krakowianie mogli wygrać zdecydowanie wyżej
0

JKH GKS: Kolejna porażka w Krakowie

Po raz kolejny hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie dali rady pokonać Cracovii. Tym razem jastrzębianie przegrali w Krakowie 3:5 mimo, że wygrywali już 3:1 po drugiej tercji.

2012-02-13 1419 Autor: Mateusz Matkowski
0

GKS 1962 Jastrzębie: sparingowa porażka z ROW-em Rybnik

W kolejnym sparingowym spotkaniu piłkarze GKS-u Jastrzębie przegrali z drugoligowym ROW-em Rybnik 2:4.

2012-02-12 1485 Autor: gs
archiwum
0

Jastrzębski Węgiel: Zwycięsko z Olsztynem

Z niemałymi problemami ale zwycięsko zakończyli siatkarze Jastrzębskiego Węgla swój mecz w Olsztynie. Po zaciętym spotkaniu pokonali AZS Olsztyn 3:1.

2012-02-11 1638 Autor: Mateusz Matkowski
Po końcowej syrenie kibice mogli świętować kolejne zwycięstwo nad tyską dryżyną
0

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 4:1

75 punktów. Taki jest dorobek trzech zespołów walczących o półfinał Mistrzostw Polski. Dzięki zwycięstwu nad GKS-em Tychy, jastrzębianie zrównali się punktami ze swoim piątkowym rywalem oraz Unią Oświęcim, która przegrała swój mecz w Toruniu.

2012-02-11 1894 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Jastrzębski Węgiel: Daleki wyjazd do Olsztyna

Blisko 550 km. będą musieli pokonać siatkarze z Jastrzębia w drodze do Olsztyna na mecz 13. kolejki PlusLigi. Miejmy nadzieję, że trzynastka okaże się szczęśliwa dla naszego zespołu i z Warmii przywiezie komplet punktów.

2012-02-10 1292 Autor: Mateusz Matkowski