0

Mecz na szczycie nie zawiódł. GKS - Nadwiślan 2:2

Spotkanie lidera z wiceliderem czwartoligowej tabeli nie zawiodło. Kibice w Jastrzębiu czują jednak rozczarowanie. GKS na 10 minut przed końcem meczu prowadził 2:0, by ostatecznie zremisować 2:2. Wynik ten oznacza, że na fotel lidera wraca zespół z Góry.

2012-10-20 2611 Autor: Grzegorz Sekita
0

Jastrzębski Węgiel lepszy od Trefla

Jastrzębska drużyna świetnie zaprezentowała się przed własną publicznością w meczu z Lotosem Trefl Gdańsk. Trzy punkty powędrowały na konto Jastrzębskiego Węgla a zespół z Gdańska nie ugrał nawet seta.

2012-10-20 2067 Autor: Lucyna Kebsol
0

JKH GKS: Sosnowiec zdobyty po raz kolejny

Bez większych problemów hokeiści JKH GKS pokonali gospodarzy z Sosnowca 6:1. Jastrzębianie wciąż plasują się na trzeciej pozycji w tabeli mając tyle samo punktów co tyski GKS.

2012-10-20 1329 Autor: Mateusz Matkowski
0

Sprawdź się w II Jastrzębskim Teście Coopera

W piątek 26 października na Stadionie Miejskim każdy mieszkaniec naszego miasta będzie miał okazje sprawdzić swoją kondycję w Jastrzębskim Teście Coopera.

2012-10-18 1308 Autor: gs, źródło: MOSiR Jastrzębie
0

JKH GKS: Tyski kompleks. Zero z przodu

Kolejny raz hokeiści JKH przegrali z GKS-em Tychy. Goście strzelili jastrzębianom 5 bramek, a nasi zawodnicy nie odpowiedzieli żadnym trafieniem.

2012-10-17 1421 Autor: Mateusz Matkowski
0

Wspinaczka: powalcz o Puchar Dyrektora MOSiR

Wszyscy miłośnicy wspinaczki 4 listopada mają okazję zmierzyć się w naszym mieście w Zawodach o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

2012-10-16 1582 Autor: gs, źródło: mat. pras.
zdjęcie archiwalne
0

Jastrzębscy baseballiści w przyszłym sezonie nie zagrają w ekstralidze

MKS Jastrząb nie awansował do baseballowej ekstraligi. W rozegranych w miniony weekend w Miejskiej Górce czterech meczach, trzy razy lepsze okazały się miejscowe Demony, i to one wywalczyły awans.

2012-10-15 1209 Autor: gs, źródło: jastrzab.baseball.pl
0

Jastrzębski Węgiel niespodziewanie przegrywa w Warszawie

Już w 2. kolejce Plus Ligi siatkarze Jastrzębskiego Węgla zanotowali pierwszą porażkę. Podopieczni Lorenzo Bernardiego ulegli na wyjeździe AZS Politechnice Warszawskiej 1:3.

2012-10-14 1481 Autor: gs
0

GKS Jastrzębie: 3:1 w Ornontowicach

Kolejne wyjazdowe zwycięstwo zanotowali piłkarze jastrzębskiego GKS-u. Po bramkach Bartosza Hajczuka, Piotra Pacholskiego i Kamila Jadacha jastrzębianie pokonali 3:1 Gwarka Ornontowice. Wynik mógł być mniej korzystny, ale kilka minut przed końcem rzut karny obronił Grzegorz Drazik.

2012-10-13 3680 Autor: Grzegorz Sekita
0

JKH GKS: Zwycięstwo na koniec rundy

Kolejne zwycięstwo odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie. W Katowicach pokonali miejscowy GKS 4:0, kończąc tym samym drugą rundę zmagań w PLH.

2012-10-14 1316 Autor: Mateusz Matkowski / jkh.pl