GKS Jastrzębie: porażka w starciu z Chrobrym Głogów
0

W meczu 4. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Chrobrym Głogów 0:1. Jedynego gola w spotkaniu zdobył w 69. minucie Mateusz Machaj.

2020-09-21 999 Autor: mk; źródło: GKS Jastrzębie
Jastrzębski Węgiel: zwycięstwo w trudnym terenie
0

W pierwszym meczu nowego sezonu PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał na wyjeździe Aluron CMC Wartę Zawiercie 3:2.

2020-09-14 1165 Autor: mk; źródło: Jastrzębski Węgiel
Dwa zwycięstwa JKH GKS-u Jastrzębie
0

Dobrze zaczął się sezon dla jastrzęskich hokeistów. W piątek (11.09) wygrali u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 7:2, a w niedzielę hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz pierwszy w historii pokonali w ekstraligowym wyjazdowym starciu Stoczniowiec Gdańsk 2:1.

2020-09-14 1436 Autor: mk, źródło: JKH
Radomiak Radom Lepszy od GKS-u
0

W meczu 3. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrywa w Wodzisławiu Śląskim z Radomiakiem Radom 0:1. Jedynego gola zdobył w 19. minucie spotkania Karol Angielski.

2020-09-11 1258 Autor: red., źródło: GKS Jastrzębie
Nowy rekord klubu jastrzębskich atletów
0

Łukasz Urbanek zdominował męski sprint w kategorii U18 Junior Młodszy, zdobywając dwa złote medale na Mistrzostwach Śląska na 100m i 200m.

2020-09-11 1371 Autor: mk, źródło: TL Athletics Jastrzębie
Już w sobotę Rowerowa Petarda. Ostatnia szansa na zapisy
0

W najbliższą sobotę, 12 września na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego w Jastrzębiu odbędą się zawody MTB Rowerowa Petarda. Dziś ostatnia szansa dołączyć do grona uczestników.

2020-09-09 1969 Autor: mk
JKH: prezentacja drużyny i mecz otwarcia
0

Po długiej przerwie JKH wraca do ekstraligowych zmagań, tak gwałtownie przerwanych na początku marca. W piątek, 11 września hokeiści JKH GKS Jastrzębie skrzyżują kije z Zagłębiem Sosnowiec i z tej okazji zapraszają kibiców na prezentację drużyny.

2020-09-08 1624 Autor: mk, źródło: JKH