Siatkówka i hokej: odwołane mecze
0

Koronawirus uderza w jastrzębski sport. Odwołane zostały dwa najbliższe mecze Jastrzębskiego Węgla oraz piątkowe spotkanie drużyny hokeja.

2020-10-15 1472 Autor: mk
Turniej Ligi Mistrzów w Jastrzębiu odwołany. Co z biletami?
0

Europejska Konfederacja Siatkarskiej CEV podjęła decyzję o anulowaniu pierwszego z dwóch turniejów 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów, który zaplanowano na 13-15 października w Jastrzębiu-Zdroju. Powodem takiego stanu rzeczy są potwierdzone przypadki koronawirusa w Jastrzębskim Węglu oraz w zespole jednego z przeciwników.

2020-10-14 1270 Autor: mk, źródło: Jastrzębski Węgiel
Udany weekend JKH GKS Jastrzębie
0

Cenne punkty z meczu z Energą Toruń i pewne zwycięstwo z Zagłębiem Sosnowiec. To był wyjątkowo udany weekend dla jastrzębskich hokeistów JKH GKS.

2020-10-12 1116 Autor: mk, źródło: JKH
GKS Jastrzębie przerywa złą passę
0

W meczu 8. kolejki Fortuna 1 Ligi przerywamy serię porażek dzięki wyjazdowemu remisowi 1:1 z Miedzią Legnica. Gola dla GKS-u Jastrzębie zdobył w 42. minucie Daniel Szczepan, a dla remis gospodarzom dał Krzysztof Drzazga, który pokonał Drazika w 82. minucie.

2020-10-12 1224 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
Koronawirus w Jastrzębskim Węglu. Mecz odwołany
0

Jastrzębski Węgiel poinformował, że wczoraj wykryto jeden przypadek koronawirusa w zespole, co wyklucza drużynę z uczestnictwa w niedzielnym meczu PlusLigi z PGE Skrą w Bełchatowie.

2020-10-11 2129 Autor: mk, źródło: Jastrzębski Węgiel
Hokej: JKH z porażką w Podhalu
0

Po raz drugi w tym sezonie hokeiści JKH GKS Jastrzębie musieli uznać wyższość rywala. W piątkowy wieczór nasz zespół przegrał na wyjeździe z Tauron Podhalem Nowy Targ 2:3 (0:2, 1:1, 1:0). Oba gole dla ekipy trenera Roberta Kalabera zapisał na swoje konto Radosław Sawicki.

2020-10-05 1431 Autor: mk, źródło: JKH
GKS Jastrzębie: mecz odwołany z powodu COVID-19
0

Zaplanowany na 4 października mecz GKS-u Jastrzębie z Górnikiem Łęczna został odwołany.

2020-10-05 1212 Autor: mk
Pierwsza przegrana Jastrzębskiego Węgla
0

W meczu 4. kolejki PlusLigi Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała z Jastrzębskim Węglem 3:1.

2020-10-01 1325 Autor: mk, źródło: Jastrzębski Węgiel
GKS Jastrzębie przegrywa w Niepołomicach
0

W spotkaniu 6. kolejki Fortuna 1 Ligi przegrywamy na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 1:2. Jedynego gola dla GKS-u zdobył w doliczonym czasie drugiej połowy Daniel Szczepan, który pewnie wykorzystał rzut karny.

2020-10-01 1117 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie