GKS Jastrzębie przegrywa w meczu z Łęczną
1

W zaległym meczu 7. kolejki Fortuna 1 Ligi przegrywamy na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 2:1. Gospodarze zwycięstwo zapewnili sobie w czwartej minucie doliczonego czasu gry, chwilę wcześniej nie wykorzystując rzutu karnego.

2020-11-12 1357 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
Jastrzębski Węgiel: siódma wygrana w lidze
0

W meczu 12. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał Cerrad Eneę Czarnych Radom 3:1.

2020-11-09 1164 Autor: mk, źródło: Jastrzębski Węgiel
GKS Jastrzębie: przełamanie w Opolu!
0

Po pięciu miesiącach bez zwycięstwa GKS Jastrzębie ma w końcu przełamanie! W Opolu wygrywamy 2:0 po golach Daniela Szczepana i Farida Alego.

2020-11-09 1263 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
Jastrzębski Węgiel: dublet na północy. Po Gdańsku, Suwałki!
0

W meczu 11. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel wygrał na wyjeździe ze Ślepskiem Malow Suwałki 3:1.

2020-11-05 1036 Autor: mk, źródło: Jastrzębski Węgiel
GKS Jastrzębie odpada z Pucharu Polski
0

W meczu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski przegrywamy w Wodzisławiu Śląskim z Puszczą Niepołomice i odpadamy z rozgrywek.

2020-11-04 1562 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
Jastor bazą treningową dla kadry narodowej!
0

W niedzielę w Jastrzębiu-Zdroju rozpoczęło się zgrupowanie seniorskiej reprezentacji Polski, której selekcjonerem jest trener JKH GKS Jastrzębie Robert Kalaber. Biało-czerwoni będą przebywać w naszym mieście do środowego poranka, kiedy to wyruszą do Budapesztu na towarzyski dwumecz z Węgrami. W Kadrze Narodowej - obok wcześniej powołanego kwartetu (Mateusz Bryk, Arkadiusz Kostek, Maciej Urbanowicz, Dominik Paś) - znaleźli się także kolejni zawodnicy JKH GKS Jastrzębie z tzw. listy rezerwowej.

2020-11-02 2474 Autor: mk, źródło: JKH
JKH: czary-mary... Zackary!
0

Na pierwszą w trakcie sezonu ekstraligowego przerwę reprezentacyjną hokeiści JKH GKS Jastrzębie udadzą się w wybornych nastrojach. W piątkowy wieczór nasz zespół zdobył katowicką "Satelitę", zarazem przerywając serię zwycięstw miejscowego GKS-u. Bohaterem derbów okazał się posiadacz najlepiej wyćwiczonego nadgarstka w Polsce, Zack Phillips!

2020-11-02 1421 Autor: mk, źródło: JKH
Jastrzębski Węgiel po raz drugi pokonuje Trefl Gdańsk!
0

W rozegranym awansem meczu 21. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał Trefl Gdańsk 3:1.

2020-11-02 1274 Autor: mk, źródło: Jastrzębski Węgiel