Na rolkach do tytułu mistrza świata. Jastrzębianka stanęła na podium
0

Zuzanna Jaskulska zajęła trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata w jeździe figurowej na rolkach.

2021-09-29 2271 Autor: ab, materiały prasowe
Zła passa JKH GKS-u Jastrzębie. Trzecia porażka z rzędu
0

W czwartkowy wieczór nie udało się przełamać impasu hokeistom JKH GKS Jastrzębie. Jastrzębianie przegrali na swoim lodowisku 2:4 z Re-Plast Unią Oświęcim.

2021-09-24 1071 Autor: AM
GKS Jastrzębie w kolejnej rundzie Pucharu Polski
0

W 1/32 Fortuna Pucharu Polski GKS Jastrzębie pokonał na wyjeździe Polonię Środa Wielkopolski 0:2 i zagra w kolejnej rundzie. Gole dla naszego zespołu zdobyli Adrian Balboa i Łukasz Gajda.

2021-09-22 1306 Autor: AM
Derby Śląska nie dla nas. Hokeiści JKH Jastrzębie przegrali z liderem
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali 2:3 w derbowym meczu z GKS-em Katowice.

2021-09-20 1118 Autor: AM, źródło: JKH
Podział punktów w meczu GKS-u z Zagłębiem Sosnowiec
0

W meczu 9. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS remisuje z Zagłębiem Sosnowiec 1:1. Gola dla naszego zespołu zdobył w Jakub Niewiadomski 48. minucie.

2021-09-18 1438 Autor: red, źródło: GKS Jastrzębie
Bolesna porażka GKS-u Jastrzębie z Sandecją
0

GKS Jastrzębie przegrał 0:3 na własnym stadionie z Sandecją Nowy Sącz w 8. kolejce Fortuna 1 ligi.

2021-09-13 1112 Autor: AM
Hokeiści stracili szansę na awans
0

W czwartym meczu fazy grupowej Champions Hockey League JKH GKS Jastrzębie musiał uznać wyższość Red Bull Salzburg, który wysoko pokonał zespół 6:1 (0:0, 1:1, 5:0).

2021-09-13 1482 Autor: ab, materiał prasowy
Młodzi siatkarze rozpoczynają kolejny rok szkolny w Akademii Talentów
0

„To pokazuje, że ten projekt naprawdę się sprawdza” tymi słowami Artur Wojtków, Zastępca Prezesa Zarządu JSW ds. Pracy i Polityki Społecznej skomentował zdobycie złotego medalu Mistrzostw Świata U-19 przez czterech zawodników Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

2021-09-09 1893 Autor: AM
Hokeiści wyruszają na podój Europy
0

W najbliższy weekend zawodników JKH GKS Jastrzębie czekają rewanżowe mecze z drużynami z Bolzano i Salzburga.

2021-09-09 1111 Autor: AM
GKS Jastrzębie przegrał u siebie z Podbeskidziem Bielsko Biała
0

W meczu 7. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS przegrał przy Harcerskiej z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:1. Jedynego gola dla jastrzębian zdobył w 82. minucie spotkania Konrad Gutowski.

2021-09-06 1186 Autor: AM, źródło GKS Jastrzębie