Lider

Lider z Jastrzębia nie do powstrzymania w II lidze
0

Wygraną 3:0 z Gryfem Wejherowo zakończyła się niezwykle udana runda GKS-u Jastrzębie. Pora aby podsumować dokonania zespołu Jarosława Skrobacza.

2017-11-29 17:48 Autor: PS
GKS zgarnia trzy punkty w Kluczborku
0

GKS 1962 Jastrzębie zakończył piękną serię dziewięciu meczów bez porażki na własnym terenie MKS-u Kluczbork. Po bramce Kacpra Kawuli w 68. minucie spotkania zespół wraca do Jastrzębia-Zdroju z trzema punktami.

2017-11-19 20:22 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
GKS Jastrzębie mistrzem jesieni
0

W meczu 17. kolejki II ligi GKS wygrał na wyjeździe z Gwardią Koszalin 2:0. Bramki zdobyli Daniel Szczepan i Kamil Adamek. Dzięki temu zwycięstwu GKS zapewnił sobie tytuł mistrza jesieni.

2017-11-11 19:25 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
W derbowym pojedynku lepszy GKS 1962 Jastrzębie
0

Sobotnie derby w Jastrzębiu Zdroju zgromadziły na trybunach blisko 3000 osób. Spotkanie prowadzone w szybkim tempie, obfitowało w okazje bramkowe. Ostatecznie to piłkarze Jarosława Skrobacza zgarnęli komplet punktów, pokonując 2:1 zawodników Rolanda Buchały.

2017-11-04 20:37 Autor: PS
Relacja Live z meczu GKS Jastrzębie - ROW Rybnik
0

Zapraszamy do śledzenia relacji Live z sobotniego spotkania derbowego pomiędzy GKS 1964 Jastrzębie a ROW 1962 Rybnik.

2017-11-04 12:14 Autor: PS
Historyczne derby w II lidze Live na naszej stronie
0

Już jutro na Harcerskiej lider II ligi, GKS 1962 Jastrzębie w pojedynku derbowym zmierzy się z drużyną ROW-u 1964 Rybnik.

2017-11-03 11:35 Autor: PS
II liga: Seria wygranych GKS-u trwa w najlepsze
0

Trzecie zwycięstwo z rzędu stało się faktem. W meczu 15. kolejki II ligi GKS pokonał na wyjeździe Legionovię Legionowo 2:0. Bramki dla GKS-u zdobyli Kamil Szymura i Wojciech Caniboł.

2017-10-28 16:16 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
II liga: W Jastrzębiu mamy lidera
0

W meczu 8. kolejki II ligi GKS Jastrzębie pokonał Olimpię Elbląg 2:1. Bramki w drugiej połowie  zdobyli niezawodni Farid Ali i Kamil Jadach.

2017-09-10 13:20 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
II liga: Lider z Jastrzębia podejmie w sobotę Błękitnych Stargard
0

Zbliża się trzecia kolejka piłkarskich zmagań w II lidze. Po bardzo dobrym starcie w pierwszych dwóch kolejkach zawodnicy GKS-u Jastrzębie zmierzą się z zespołem Błękitnych Stargard.

2017-08-10 12:43 Autor: PS
II liga: GKS 1962 Jastrzębie rozstrzelał MKS Kluczbork
0

W pierwszym od 2969 dni meczu na centralnym szczeblu rozgrywkowym, zespół GKS-u 1962 Jastrzębie rozgromił 5:1, drużynę MKS-u Kluczbork.

2017-07-29 21:16 Autor: PS