Pomocnik Tomasz Musioł po 5 latach odchodzi z GKS-u Jastrzębie. Przenosi się jednak niedaleko, bo do klubu oddalonego raptem o 6 km.

2018-08-03 08:50 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
GKS Pniówek traci punkty w ostatniej minucie
0

Pniówek w ostatnich minutach meczu stracił cenne zwycięstwo. Remis w Legnicy spowodował, że graczom z Pawłowic nie udało się odskoczyć przeciwnikowi.

2018-05-07 08:00 Autor: szuM
Pniówek podzielił się punktami z Turzą
0

Wczorajsze spotkanie w Turzy Śląskiej przyniosło zawodnikom Jana Wosia jeden punkt. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

2017-06-11 11:01 Autor: PS
Piłkarski weekend w Jastrzębiu-Zdroju: III liga
0

Przełamanie w Jastrzębiu-Zdroju i porażka Pniówka Pawłowice tak w skrócie można określić to co działo się w minionej kolejce.

2017-05-22 16:16 Autor: PS
0

Minionej kolejki III ligi zarówno GKS 1962 Jastrzębie, jak i Pniówek Pawłowice Śląskie nie zaliczą do udanych. Lider tabeli przegrał na wyjeździe, a Pniówek bezbramkowo zremisował.

2017-05-15 06:00 Autor: df
0

W 26. kolejce III ligi GKS 1962 Jastrzębie jedynie zremisował u siebie z Górnikiem Wałbrzych, a Pniówek Pawłowice ograł na wyjeździe rezerwy Górnika Zabrze.

2017-05-08 12:36 Autor: df
Piłkarski weekend w Jastrzębiu-Zdroju. Sprawdź, jak grały nasze drużyny!
0

W miniony weekend wszystkie drużyny z Jastrzębia-Zdroju i okolic zagrały u siebie. Swoje spotkania wygrał GKS i Pniówek. Granica Ruptawa i Zryw Bzie poniosły porażkę, a rezerwy Granicy zremisowały z wiceliderem klasy B Rybnik. W meczach GKS-u i Zrywu kibice zobaczyli festiwal bramek. Oto wyniki wszystkich spotkań naszych drużyn oraz tabele rozgrywek.

2017-04-03 09:30 Autor: df
0

Kolejna kolejka piłkarskich zmagań drużyn z Jastrzębia-Zdroju i okolic za nami. W miniony weekend mogliśmy obejrzeć ciekawy mecz III-ligowego GKS-u. Natomiast festiwal bramek zafundowała nam Granica Ruptawa grająca w IV lidze. Oto wyniki wszystkich spotkań naszych drużyn oraz tabele rozgrywek.

2017-03-27 09:00 Autor: df
0

W miniony weekend piłkarskie rozgrywki rozpoczęły III i IV liga. Natomiast klasa A Rybnik rozegrała już drugą kolejkę rundy wiosennej. Najwięcej bramek, bo w sumie 6, kibice zobaczyli podczas meczu GKS-u z Polkowicami. Oto wyniki wszystkich spotkań naszych drużyn oraz tabele rozgrywek.

2017-03-20 07:00 Autor: df
III liga: derby dla GKS-u. Jastrzębianie znowu liderem
0

W meczu 12. kolejki III ligi GKS 1962 Jastrzębie pokonał Pniówek Pawłowice Śląskie 4:1. Mimo wyniku 0:1 do przerwy, w drugiej połowie nasz zespół zagrał skuteczniej, zdobywając cztery bramki. Tym samym zdobył trzy punkty i wrócił na fotel lidera tabeli.

2016-10-17 16:15 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie