GKS 1962 Jastrzębie rozgromił Ruch II Chorzów

Tak wysoko drużyna Grzegorza Łukasika w tym sezonie III ligi jeszcze nie wygrała. U siebie zwyciężyła rezerwy Ruchu Chorzów 5:1(2:1).

Na wysokie zwycięstwo GieKSy początkowo się nie zanosiło. Goście z Chorzowa dobrze radzili sobie na placu gry, co potwierdziło trafienie Mateusza Kwiatkowskiego w 19. minucie gry.

Gospodarze, za sprawą Wojciecha Caniboła, szybko wyrównali. Potem strzelali już tylko oni. Do przerwy na prowadzenie GKS wyprowadził Kamil Jadach, a w drugiej połowie padły jeszcze trzy kolejne bramki.

GKS 1962 Jastrzębie - Ruch II Chorzów 5:1 (2:1)
0:1 Kwiatkowski, 19 min.
1:1 Caniboł, 25 min.
2:1 Jadach, 31 min.
3:1 Caniboł, 54 min.
4:1 Weis, 83 min.
5:1 Kocerba, 88 min.

GKS: Deege - Kawula (46. Kulawiak), Pacholski, Szymura, Lorenc (46. Kocerba) - Mazurkiewicz (46. Szczepan), Musioł, Kopacz, Weis - Caniboł (72. Szczęch), Jadach.
Ruch II: Majda - Cheba (74. Bobryk), Szal, Sikora, Żmuda, Mularczyk, Urbańczyk, Otręba (90. Kawecki), Mazek (83. Szczygieł), Szewczyk (46. Lipski), Kwiatkowski.

Żółte kartki: Kocerba, Kopacz – Otręba, Mularczyk.