GKS Jastrzębie dalej bez porażki w okresie przygotowawczym

2015-02-21, Autor: mkor, źródło: GKS1962

GKS 1962 Jastrzębie wczorajszego popołudnia w rybnickim Kamieniu zmierzyło się Limanovią Szubryt Limanowa. Mecz z drugoligowym zespołem zakończył się wynikiem 1:1.

Klub z ulicy harcerskiej rozegrał siódmy sparing i jak do tej pory w okresie przygotowawczym nie przegrał ani jednego spotkania. Cztery zwycięstwa i jeden remis – tak przedstawiał się bilans podopiecznych Grzegorza Łukasika przed meczem.

Do gry i do podstawowej jedenastki wrócił Kamil Jadach. Kapitan zespołu już na początku meczu z Limanovią wykorzystał błąd obrońców i pokonał Amadeusza Skrzyniarza. Na odpowiedź rywala trzeba było czekać aż do 45. minuty, kiedy to gola zdobył Arkadiusz Serafin.

W drugiej połowie Limanovia miała znacznie więcej sytuacji, jednak nie potrafiła ich wykorzystać. Tym samym spotkanie zakończyło się bramkowym remisem. Podopiecznych Grzegorza Łukasika czeka jeszcze jeden sparing z czeską Opavą, który zostanie rozegrany w sobotę.

GKS: Drazik - Zajączkowski, Szymura (46. Duda), Pacholski, Lorenc - A. Kopacz (46. Hajczuk), Tront (75. A. Kopacz), Gorzała (46. Musioł), Weis (46. Szczęch) - Caniboł (75. Weis), Jadach (46. Szczepan).

Limanovia Szubryt: Amadeusz Skrzyniarz (30. Mateusz Mika) - Łukasz Derbich, Michał Bierzało, Walid Kandel, Damian Majcher - Martin Pribula, Ołeksandr Tarasenko, Miroslav Poliaček, Arkadiusz Serafin, Rafał Wolsztyński - Michał Grunt.