GKS z kolejnym remisem

2017-04-15, Autor: gs

GKS 1962 Jastrzębie zremisował na własnym boisku z Piastem Żmigród 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Kamil Szymura.

Na początku spotkania na zdobycie bramki miał szansę Daniel Szczepan, jednak uderzył głową nad bramką. Później kilku okazji nie wykorzystali goście. Przez pierwsze pół godziny meczu na boisku nie działo się nic ciekawego. Aż do 30 minuty, kiedy to Piotr Pacholski zagrał ręką w polu karnym GKS-u, sędzia podyktował rzut karny, który na gola zamienił Krystian Jajko.

Drugą połowę Piast rozpoczął kilkoma ofensywnymi i groźnymi dla jastrzębian akcjami. Gdyby nie dobra postawa w bramce Jakuba Świerczka, goście mogliby cieszyć się z kilku goli więcej. Gdy czas gry zbliżał się ku końcowi wtedy do akcji ofensywnych przystąpili piłkarze GKS-u. Do remisu gospodarzy doprowadził ładny strzał Kamila Szymury w 80 minucie. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i podziałem punktów.

GKS 1962 Jastrzębie - Piast Żmigród 1:1 (0:1)

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 1