Hokeiści podtrzymują passę zwycięstw

2015-02-18, Autor: mkor, źródło: JKH

JKH GKS Jastrzębie we wtorkowe popołudnie zmierzyło się z MMKS Podhale Nowy Targ i przedłużyło swoją passę zwycięstw do dziesięciu. Mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Początek spotkania nie należał jednak do ciekawych. Sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo, a to spowodowało, że wraz z końcem 20. minuty wynik był bezbramkowy.

Po krótkiej przerwie jastrzębianie zaczęli grać już z dużym zaangażowaniem, co szybko zaowocowało golem. Radosław Nalewajka wykorzystał wcześniejszy strzał swojego kolegi i wpakował krążek do siatki gości. Tuż przed końcem drugiej części meczu mogło być już 2:0, ale Leszek Laszkiewicz spudłował w dogodnej sytuacji.

Trzecia tercja przypominała poprzednią. Podhalanie mieli jeszcze szansę na odrobienie strat, jednakże w 49. minucie Petr Polodna zdobył gola na wagę zwycięstwa. JKH nadal utrzymuje pozycję lidera, jednakże już w piątek czeka ich trudny mecz z GKS Tychy na wyjeździe.

JKH GKS JASTRZĘBIE - MMKS PODHALE NOWY TARG 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

1:0 - 29:45 - Radosław Nalewajka - Szymon Marzec, Martin Przygodzki
2:0 - 48:57 - Petr Polodna - Tomáš Protivný, Maciej Urbanowicz (5/4)

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Odrobny) - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Bondariev, Bordowski - Protivný, Bryk, Urbanowicz, Steber, Ł. Nalewajka - Górny, Pastryk, Kulas, Polodna, Plichta - Bigos, Aleksyuk, R. Nalewajka, Marzec, Przygodzki.

MMKS Podhale Nowy Targ: Raszka (B. Kapica) - Różański, Haverinen, Omelyanenko, Dziubiński, Gruszka - Sulka, Wielkiewicz, Kmiecik, Bryniczka, Damian Kapica - Mrugała, Imrich, Olchawski, Daniel Kapica, Michalski oraz Zarotyński.

Kary: 12 min - 20 min / Strzały: 40-17 / Widzów: 700.
Sędziowali: Tomasz Radzik (główny) - Marcin Młynarski, Tomasz Przyborowski (liniowi).
Trenerzy: Róbert Kaláber (JKH GKS Jastrzębie) - Marek Rączka (MMKS Podhale Nowy Targ).