IV liga: trzecia porażka Granicy z rzędu

2016-09-06, Autor: ps, źródło: mat. pras.

W spotkaniu 6. kolejki IV ligi Granica Ruptawa doznała trzeciej z rzędu porażki w obecnym sezonie. Po bardzo słabym meczu ruptawianie przegrali na wyjeździe z Drzewiarzem Jasienica 0:4.

Piłkarze Drzewiarza Jasienicy skutecznie zrewanżowali się drużynie Granicy Ruptawa za ubiegłoroczną porażkę wysoko pokonując rywala. Drzewiarz zanotował świetny początek sezonu wygrywając jak na razie wszystkie mecze.

W rozegranym w Jasienicy spotkaniu Granica nie potrafiła znaleźć sposobu na rywala. Pierwszą bramkę ruptawianie stracili już w 9. minucie meczu, a siedem minut później było już 0:2 - i taki wynik utrzymał się do przerwy. Druga część gry rozpoczęła się od prostej straty w środku pola, którą skrzętnie wykorzystali gospodarze podwyższając wynik. Piłkarze Granicy ograniczali się do wyprowadzania kontrataków, jednak dobrze dysponowany był tego dnia bramkarz Drzewiarza, który kilka razy uchronił swój zespół od utraty bramki. Czwartą bramkę Granica straciła w 62. minucie meczu.

Drzewiarz Jasienica - Granica Ruptawa 4:0 (2:0)