JKH lepszy od Naprzodu Janów

2015-09-29, Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Hokeiści Jastrzębskiego Klubu Hokejowego ograli Naprzód Janów 6:3. Zwłaszcza w ostatniej tercji nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania.

W tym wyjazdowym meczu JKH, już po pierwszej tercji na tablicy świetlnej widniał wynik 1:3. Potem Naprzód zdołał zwyciężyć 2:1, ale ostatnia tercja należała już do jastrzębian, którzy wygrali 2:0.

Bramki dla JKH zdobyli: Łukasz Nalewajka (dwie), Michal Plichta (trzy) oraz ten który trafił jako ostatni - Jakub Schejbal. Do zakończenia pierwszej rundy rozgrywek pozostały już tylko dwa spotkania. W piątek JKH u siebie zagra z Polonią Bytom. Początek o 18:00.

Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie 3:6 (1:3, 2:1, 0:2)