JKH: udana rehabilitacja i pluszaki na tafli

2014-12-08, Autor: mkor, źródło: JKH
Po niespodziewanej porażce w ostatniej kolejce, tym razem zawodnicy Jastrzębskiego Klubu Hokejowego stanęli na wysokości zadania. Pewnie 3:0 pokonali Unię Oświęcim.

W 28. minucie wynik otworzył Szymon Marzec, który wykorzystał błąd bramkarza i wpakował krążek do pustej bramki. Po tym trafieniu na lodowisko posypały się pluszowe maskotki. To w ramach akcji Teddy Bear Toss, która po raz drugi została zorganizowana na Jastorze.

W 46. minucie meczu po trafieniu Leszka Laszkiewicza losy meczu były już rozstrzygnięte. Grający o niebo lepiej niż w piątkowym starciu z Orlikiem jastrzębianie w pełni kontrolowali wydarzenia na tafli. Wynik na 3:0 ustalił podczas gry w przewadze Mateusz Rompkowski, który w 54. popisał się technicznym uderzeniem spod niebieskiej linii. Po dwóch porażkach z rzędu JKH wreszcie zwycięski. Podopiecznych Róberta Kalábera czeka teraz dużo trudniejsze zadanie. We wtorek ekipa z Leśnej uda się do Krakowa na mecz z Pasami.

Obecnie nasz zespół jest na 4. miejscu w tabeli i do prowadzącego GKS-u Tychy traci 6 punków.