Pewna wygrana GKS-u w Czechach

2015-03-01, Autor: mkor, źródło: GKS1962

Wczorajszego poranka GKS 1962 Jastrzębie rozgrywał kolejny sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Podopieczni Grzegorza Łukasika pewnie wygrali w Czechach, gdzie zmierzyli się z MFK Vitkovice.

Na boisku zabrakło tego dnia Tomasza Kocerby, Mateusza Deege, Kamila Szymurę oraz Wojciecha Caniboła, który od ostatniego spotkania zmaga się z kontuzją kolana. Mimo osłabionego składu tego dnia jastrzębianie nie mieli większych problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Niepokonany w okresie przygotowawczym GKS na gola musiał jednak czekać do końcówki pierwszej połowy. Wówczas piłkę w siatce gospodarzy umieścił 18-letni grający na pozycji pomocnika, Dominik Szczęch.

Strata gola w pierwszej połowie źle wpłynęła na grę czeskiego klubu, który zaraz po przerwie stracił gola na 2:0, którego autorem był Kamil Jadach. W ostatnich minutach spotkania wynik zdołał jeszcze podwyższyć Tomasz Musioł. Było to tym samym siódme zwycięstwo w okresie przygotowawczym GKS-u. Następny mecz czeka ich już w środę, kiedy to zmierzą się z Unią Racibórz przy ulicy Kościelnej o 19:00.

MFK VITKOVICE - GKS 1962 JASTRZĘBIE 0:3 (0:1)