Pietrzyk i Góra na podium w Chorwacji

2014-09-16, Autor: mkor, źrodło: mat. pras.
To był popis Agnieszki Pietrzyk i Krzysztofa Góra z JKBS Omega Jastrzębie. W  Międzynarodowym Festiwalu Brydżowym 'Pula 2014 jastrzębska dwójka zajęła 3. miejsce w turnieju par mieszanych. Po zwycięstwo tyle, że w krajowych zmaganiach, sięgnęła para Aleksy Swoboda-Jerzy Ujma.

Oprócz trzeciego miejsca w turnieju par mikstowych, para Pietrzyk-Góra zajęła też wysokie 16. miejsce w turnieju, w którym brało udział 272 pary z całej Europy.

Zawody odbyły się w chorwackim kurorcie Pula. Tymczasem już za kilka dni brydż będzie królował w Jastrzębiu. 20 września odbędzie się II Turniej Brydża Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębia-Zdroju.

Przed zawodami w Jastrzębiu dobry wynik uzyskała też dwójka: Aleksy Swoboda i Jerzy Ujma z OMEGA Jastrzębie. Obaj wygrali Turniej Brydża Sportowego Par 'Gwarki Tarnogórskie 2014', który odbył się w minioną sobotę w Tarnowskich Górach. W zawodach wzięło udział 40 par, w tym Mistrzowie Europy Artur Guła i Mikołaj Taczewski.