Porażka siatkarek z Jokerem Świecie

2015-01-29, Autor: mkor, źródło: KS J-B

KS Jastrzębie-Borynia zaznało smaku porażki przeciwko Jokerowi Świecie (1:3). Drużyna Jarosława Bodysa zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli.

Pierwszy set był wyrównany, jednakże tylko na samym jego początku. Później jokerki zyskały dużą przewagę za sprawą Moniki Kutyły, w czego efekcie wygrały 25:21.

Druga partia była już o wiele bardziej wyrównana. Dzięki dobrej grze i wysokiej skuteczności jastrzębianki zwyciężyły 22:25 i wyrównały stan meczu.

W prawdzie w trzecim secie wyszły one dość szybko na prowadzenie, ale gospodynie tego dnia były nie do zatrzymania, a w szczególności Patrycja FlakusHania Łukasiewicz. To one zapewniły swojej drużynie zwycięstwo w trzeciej odsłonie (25:17).

Ostatnia część meczu była jedyną nadzieją dla przyjezdnych. Lepiej rozpoczęły Jokerki, kolejny raz swoją jakość pokazała Patrycja Flakus, a jej koleżanki z drużyny dokończyły dzieła wygrywając 25:18.

Joker Mekro Świecie - KS Jastrzębie-Borynia 3:1 - (25:21, 22:25, 25:17, 25:18)

Joker: Przepiórka, Wyrwa, Toborek, Ziółkowska, Strządała, Flakus, Walczak (libero) oraz Wenerska, Możdżeń, Łukasiewicz i Kutyła

KS J-B: Soja, Starzyk-Bonach, Jędrysik, Osuchowska, Gawlak, Mitręga, Nickowska (libero) oraz Wardęga