Udane walentynki dla siatkarek

2015-02-16, Autor: mkor, źródło: KS J-B

KS Jastrzębie-Borynia w ubiegłą sobotę zmierzyło się z Nike Węgrów. Mecz we własnej hali okazał się być udanym dla drużyny Jarosława Bodysa, bo zakończonym wynikiem 3:0 i w dodatku awansem do fazy play-off.

Już w pierwszym secie może było pochwalić gospodynie za zaangażowanie. Tego dnia naprawdę widać było ich dobrą formę i wysoką skuteczność. Wyjście na dziewięciopunktową przewagę przed końcem pozwoliło ostatecznie wygrać w pierwszej partii 25:20.

Po przerwie przyjezdne grały już o wiele lepiej, jednakże jastrzębianki dorównywały im tempa. Przy stanie 22:22 kibice mogli poczuć dreszczyk emocji. Nike Węgrów miało nawet piłkę meczową, ale między innymi dzięki Marcie Jędrysik udało się zwyciężyć.

W trzecim secie gospodynie były nie do zatrzymania. Tym razem najbardziej wyróżniła się Agnieszka Mitręga. Ona i reszta drużyny KS Jastrzębie-Borynia zakończyła walentynkowy wieczór zwycięstwem bez ani jednego przegranego setu. Mimo że w sezonie zasadniczym zostały jeszcze dwa spotkania, jastrzębianki zapewniły sobie już udział w fazie play-off.

KS Jastrzębie-Borynia – Nike Węgrów 3:0 (25:20, 26:24, 25:18)