Zachwytów nie ma końca. GKS w czołówce III ligi!

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie wygrali trzeci mecz ligowy z rzędu. W znakomitej dyspozycji jest Kamil Jadach, a forma całej drużyny zwyżkuje i nic nie wskazuje na to, by ekipa Grzegorza Łukasika miała się zatrzymać.

W minionej kolejce GieKSa pokonała u siebie 2:0 mającą aspiracje do awansu Skrę Częstochowa. Wielu obserwatorów twierdzi zgodnie - to był najlepszy mecz jastrzębskiej drużyny w tym sezonie.

GKS, mimo dobrej połowy, prowadzenie objął po przerwie. W 59. minucie świetne podanie Jadacha wykorzystał Adrian Kopacz. Cztery minut później sam Jadach umieścił piłkę w siatce gości. GKS dwoma szybkimi ciosami udokumentował swoją przewagę.

Po takim meczu trzeba zwrócić uwagę na wypowiedź Grzegorza Łukasika. Trener GieKSy wyróżnił Kamila Jadacha. - To, co pokazał było zdecydowanie powyżej trzecioligowego poziomu - mówił szkoleniowiec jastrzębskiej ekipy.

Najbardziej dobitne są jednak słowa szkoleniwoca Skry - Piotra Mrozka. Ten mecz to doskonały materiał do analizy i do nauki, bo jak się uczyć, to od najlepszych - nie mógł sie nachwalić GieKSy szkoleniowiec gości.

GKS 1962 Jastrzębie – Skra Częstochowa 2:0 (0:0)
1:0 Kopacz, 59 min.
2:0 Jadach, 63 min.

GKS: Drazik - Zajączkowski, Duda, Szymura, Kulawiak - Kopacz (90. Hajczuk), Tront, Gorzała, Szczęch (77. Weis) - Jadach, Caniboł (73. Wojtków).

Skra: Woszczyna - Mastalerz, Woldan, Szwarga, Tomczyk - Czupryna, Łęszczak (69. Piwiński) , Polak (69. Majsner), Sobala (69. Kardas) - Niedbała (69. Suślik), Kowalczyk