Brian Thorton (z prawej) pokozał się z dobrej strony i godnie zastąpił Vinhedo na rozegraniu
0

Koncert gry Jastrzębskiego. Częstochowa na kolanach.

Świetny mecz zagrali siatkarze Jastrzębskiego Węgla z AZS-em Częstochowa. Akademicy nawiązali walkę tylko w trzecim secie, lecz było to za mało na pokonanie gospodarzy.

2011-12-30 1636 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Unia lepsza w Pucharze Polski

Nie udało się awansować hokeistom GKS-u do finału PP. Przegrali oni w półfinale z Aksam Unią Oświęcim 1:4.

2011-12-29 1334 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS walczy o Puchar Polski

Już w środę rozpocznie sie turniej finałowy Pucharu Polski w hokeju. W Sanoku o puchar walczyć będą cztery zespoły w tym JKH GKS Jastrzębie.

2011-12-27 1337 Autor: Mateusz Matkowski
Andrzeja Myśliwca na stanoiwsku trenera GKS-u ma zastąpić Grzegorz Łukasik
0

Andrzej Myśliwiec odchodzi z GKS-u Jastrzębie

Andrzej Myśliwiec nie będzie już trenerem GKS-u 1962 Jastrzębie. Od nowego roku drużynę najprawdopodobniej poprowadzi dotychczasowy trener Granicy Ruptawa Grzegorz Łukasik.

2011-12-24 3837 Autor: gs
archiwum
1

Puchar Polski: Jastrzębski poznał rywala

AZS Częstochowa będzie rywalem Jastrzębskiego Węgla w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Pierwszy mecz rozegrany zostanie 4.01 w Jastrzębiu, a rewanż odbędzie się 3 dni później w Częstochowie.

2011-12-22 1554 Autor: Mateusz Matkowski
GKS Jastrzębie: sprawa walkowerów wciąż nierozstrzygnięta
0

Komisja Odwoławcza Śląskiego Związku Piłki Nożnej 19 grudnia miała rozstrzygnąć sprawę nierozegranych meczów GKS-u 1962 Jastrzębie z GTS-em Bojszowy i Gwarkiem Ornontowice. Decyzja jednak nie zapadła - związkowi działacze postanowili przerwać zebranie w tej sprawie i przenieść je na 13 stycznia.

2011-12-21 1257 Autor: Redakcja
Rozegrano barbórkowy turniej tenisa stołowego
0

Maria Trombik, Dominik Chmiel i Piotr Pastor okazali się najlepsi w swoich kategoriach w rozegranym w minioną sobotę w Jastrzębiu-Zdroju XII Międzynarodowym Turniej Tenisa Stołowego Barbórka 2011

2011-12-19 1846 Autor: Redakcja, źródło: SRiWR ''OLZA''
Siatkarze Jastrzębskiego Węgla sprawili swoim kibicom przedświąteczny prezent
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa z Resovią

Dwa łatwo wygrane sety, wyraźna porażka w trzecim i emocjonująca końcówka. Taki przebieg miało spotkanie Jastrzębskiego Węgla z Asseco Resovią Rzeszów. Ostatecznie jastrzębianie zwyciężyli 3:1 i zagwarantowali sobie czwarte miejsce na półmetku rundy zasadniczej.

2011-12-17 2244 Autor: Grzegorz Sekita
Kibice Jastrzębskiego Węgla mają nadzieję, że ich zespół sprawi im w sobotę przedświąteczny prezent
0

Jastrzębski Węgiel podejmuje Asseco Resovię

Po zwycięstwie nad liderem z Kędzierzyna przed siatkarzami Jastrzębskiego Węgla kolejny trudny sprawdzian. W najbliższą sobotę podopieczni Lorenzo Bernardiego podejmą na własnym parkiecie sąsiada z ligowej tabeli - drużynę Asseco Resovii Rzeszów. Początek spotkania w sobotę o godzinie 14:30.

2011-12-15 2133 Autor: Grzegorz Sekita
UKS Romi Jastrzębie z brązem Mistrzostw Śląska Juniorek w piłce ręcznej
0

W minioną środę dobiegły końca rozgrywki Mistrzostw Śląska Juniorek w piłce ręcznej. Trzecie miejsce, spośród pięciu zgłoszonych drużyn, zajęła drużyna UKS Romi Jastrzębie Zdrój.

2011-12-16 2936 Autor: Redakcja, źródło: SRiWR ''OLZA''