Łatwo i szybko siatkarze Jastrzębskiego Węgla poradzili sobie z częstochowskim AZS-em.

Po raz kolejny bez większych problemów JKH GKS pokonał w tym sezonie Zagłębie Sosnowiec. Hokeiści uczcili tym samym 250. występ jastrzębskiego klubu w rozgrywkach polskiej ekstraklasy.

2012-11-28 1874 Autor: mm
Piotr Mosoń
0

Świetny występ Piotra Mosonia na Mistrzostwach Śląska

Sześć medali wywalczyli pływacy H2O Jastrzębie na Mistrzostwach Śląska Dzieci 11-letnich, które odbyły się wczoraj w Gliwicach. Wszystkie krążki zdobył Piotr Mosoń - cztery w indywidualnych startach, dwa wraz z z Pawłem Gwoździem, Kamilem Karzełkiem i Samuelem Mosoniem w sztafetach.

2012-11-26 2545 Autor: gs, źródło: mat. pras.
archiwum
0

Tyski kompleks przełamany. Trzy punkty dla JKH

Po raz pierwszy w tym sezonie udało się naszym hokeistom pokonać drużynę z Tychów. Wygrana cieszy podwójnie gdyż została osiągnięta na terenie rywala.

2012-11-26 1397 Autor: mm
Patryk Czarnowski został wybrany MVP spotkania
0

Jastrzębski wygrywa z Delectą po tie-breaku

Jastrzębski Węgiel po wyrównanym spotkaniu pokonał we własnej hali Delectę Bydgoszcz 3:2.

2012-11-25 1693 Autor: gs
0

Ważne zwycięstwo JKH GKS Jastrzębie

Cenne zwycięstwo odniósł na własnym lodowisku JKH GKS Jastrzębie. Podopieczni Jiriego Reznara po emocjonującym meczu wygrali 4:3 z HC GKS Katowice.

2012-11-24 1853 Autor: gs
0

GKS ukarany. Początek rundy wiosennej przy pustych trybunach

Obowiązek rozegrania trzech pierwszych spotkań rundy wiosennej w Jastrzębiu przy pustych trybunach i 1000 zł grzywny to kara jaką Wydział Dyscypliny Śląskiego Związku Piłki Nożnej nałożył na jastrzębski klub za użycie przez kibiców środków pirotechnicznych w spotkaniu z Góralem Żywiec.

2012-11-23 1221 Autor: gs, źródło: gksjastrzebie.com
0

Kompromitacja. Jastrzębski Węgiel odpada z Pucharu CEV

Pewna wygrana w pierwszym meczu i pewna wygrana w pierwszym secie rewanżu to za mało, aby awansować do 1/4 Pucharu CEV. Maliye Milli Piyango Ankara pokrzyżował dziś jastrzębianom plany. Turecki zespół wygrał w Jastrzębiu 3:1 i 15:8 w "złotym secie".

2012-11-21 1769 Autor: Grzegorz Sekita
0

Pływacki Finał Pucharu Polski w weekend w Jastrzębiu

24 i 25 listopada na basenie Laguna przy ulicy Warszawskiej toczona będzie rywalizacja w Finale Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach. Honorowy patronat nad zawodami objęli Marszałek i Wojewoda Śląski oraz oraz Prezydent miasta Jastrzębie. Organizator, Klub Sportowy Nautilus Jastrzębie, zaprasza wszystkich do kibicowania.

2012-11-21 1507 Autor: gs, źródło: mat. pras.