0

Jastrzębski Węgiel wygrywa ze Skrą Bełchatów

Jastrzębscy siatkarze kontynuują serię zwycięstw. Tym razem pokonali na wyjeździe w spotkaniu 1/4 Pucharu Polski bełchatowską Skrę 3:2.

2012-12-29 1516 Autor: gs
archiwum
0

JKH GKS z Pucharem Polski!!!

Hokeiści JKH GKS dokanali historycznego wyczynu i po zaciętym spotkaniu wygrali w finale Pucharu Polski z Ciarko Sanok.

2012-12-29 1996 Autor: mm
archiwum
0

JKH GKS w finale Pucharu Polski

Potężny strzał Adriana Labrygi tuż przed końcem dogrywki dał JKH GKS Jastrzębie upragniony awans do finału Pucharu Polski.

2012-12-29 1825 Autor: jkh.pl
OBI Jastrzębie Zdrój - KWK Chwałowice 1:4
0

HLB: jastrzębskie OBI przegrywa mecz na szczycie

KWK Chwałowice pokonał OBI Jastrzębie Zdrój 4:1 i jako jedyny zespół w HLB nie doznał jeszcze goryczy porażki.

2012-12-25 1568 Autor: Marcin Maguda - HLB
0

Mistrz Polski rozbity w Jastrzębiu!

Trzysetowe zwycięstwo w imponującym stylu odniósł Jastrzębski Węgiel w spotkaniu z Resovią Rzeszów. Jastrzębscy siatkarze wygrali siódmy ligowy mecz z rzędu i zachowali tym samym miano jedynej niepokonanej drużyny Plus Ligi na własnym parkiecie.

2012-12-22 1683 Autor: gs
archiwum
0

JKH GKS: Pierwsza przegrana z Katowicami

Nie udał się powrót hokeistom JKH GKS na ligowe lodowiska po przerwie reprezentacyjnej. Jastrzębie przegrało 4:1 i znów ma tyle samo punktów w ligowej tabeli co GKS Tychy

2012-12-22 1342 Autor: mm
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa w Pucharze Polski

Po zaciętym, pięciosetowym spotkaniu siatkarze Jastrzębskiego Węgla pokonali przed własną publicznością AZS Częstochowa. W ćwierćfinale Pucharu Polski rywalem "pomarańczowych" będzie Skra Bełchatów.

2012-12-19 1846 Autor: gs
0

Krokusiaki zdobyli Skrzyczne

W mglisty i bardzo mroźny, niedzielny poranek 9 grudnia 2012 kilkunastoosobowa grupa miłośników górskich wędrówek wybrała się na kolejną wycieczkę zorganizowaną przez Koło PTTK Krokus. Tym razem celem wyprawy był najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego – Skrzyczne

2012-12-18 1725 Autor: Koło PTTK ''Krokus''
0

18 goli w meczu jastrzębskich hokeistek

W swoim ostatnim spotkaniu w 2012 roku hokeistki Białych Jastrzębi pokonały na wyjeździe Cracovię 13:5.

2012-12-17 1729 Autor: gs
0

Wygrana siatkarzy w Gdańsku. Powrót Wojtaszka

Prawdziwy charakter pokazali zawodnicy z Jastrzębia. Mimo epidemii grypy w zespole, pokonali na wyjeździe 3:1 Lotos Trefl Gdańsk.