0

GKS Jastrzębie odnosi siódme zwycięstwo z rzędu

Bardzo dobrze wiosną prezentują się zawodnicy GKS-u Jastrzębie, którzy wczoraj na własnym boisku pokonali drużynę Drzewiarz Jasienica 2:1. Było to już siódme zwycięstwo z rzędu, dzięki któremu klub może mieć coraz większą nadzieję na awans do III ligi.

2013-05-31 1881 Autor: mw
0

Test Coopera bije rekordy popularności

III Jastrzębski Test Coopera cieszył się ogromną popularnością. W trzech biegach wystartowały 82 osoby, które walczyły o pokonanie jak największego dystansu w ciągu 12 minut.

2013-05-28 1880 Autor: mw
0

Sukcesy młodych pływaków w Kędzierzynie

Kilka dni temu odbyły się IV Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Kędzierzyn – Koźle w Pływaniu „Koziołki Pływackie 2013”. W klasyfikacji medalowej młodzi pływacy z klubu H2O znaleźli się na 12.miejscu.

2013-05-28 1661 Autor: pww
3

Rowerzyści zdobyli Małą Czantorię

55 miłośników dwóch kółek z Jastrzębia-Zdroju, Rybnika, Żor i Wodzisławia Śląskiego wzięło udział we wczorajszym rajdzie rowerowym na Małą Czantorię.

2013-05-27 3557 Autor: pww
0

Trwa dobra passa. GKS wykrywa z Iskrą Pszczyna

Kolejny sukces odnieśli piłkarze GKS Jastrzębie, którzy w sobotę na wyjeździe pewnie pokonali Iskrę Pszczyna 2:1.

2013-05-27 1447 Autor: mw; źródło: iskra.pszczyna.pl
0

Osiedle Pionierów zaprasza na spływ kajakowy

Zarząd osiedla Pionierów organizuje spływ kajakowy po rzece Mała Panew w województwie opolskim.

2013-05-25 1931 Autor: pww
0

Ivo Kotaszka nowym zawodnikiem JKH

Znany z występów w Ciarko PBS Bank KH Sanok, czeski obrońca Ivo Kotaszka podpisał roczną umowę z JKH GKS Jastrzębie.

2013-05-24 1375 Autor: pww; źródło: jkh.pl
0

Żeglarze wywalczyli Puchar Polski

Andrzej Bury, Marian Zakowicz i Eugeniusz Rakowicz zdobyli Puchar Polski XI Długodystansowych Mistrzostw Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych.

2013-05-23 1835 Autor: pww; źródło: UM w Jastrzębiu-Zdroju
0

Za nami Silesia Run 2013

Krzysztof Szymanowski i Tomasz Wróbel potrzebowali 35 minut i 8 sekund, by przebiec 10 km w biegu Silesia Run 2013.

2013-05-21 1732 Autor: mw
0

Lider w Jastrzębiu?

Piłkarze z GKS Jastrzębie zwyciężając 1:0 z Rekordem Bielsko-Biała zwiększyli szanse na awans do III ligi.