0

Jastrzębskie koszykarki kończą rok na II miejscu

Najwięcej zdobytych i najmniej straconych punktów. To bilans zespołu Dariusza Gruszczyka po dwunastu meczach sezonu 2013/2014. Drużyna punktowała ze średnią 91 punktów na mecz!

2013-12-30 1293 Autor:
Zwycięstwo z Krupińskim 2:0
0

GKS 1962 Jastrzębie: Dudziński największym wygranym 2013 roku

Ile goli strzelili poszczególni zawodnicy i jak wyglądało ostatnie 12 miesięcy drużyny - zapraszamy do podsumowania 2013 roku w wykonaniu piłkarzy GKS-u 1962 Jastrzębie.

2013-12-24 2334 Autor: Mateusz Kornas
0

Nocny bieg na orientację za nami

Prawie setka orientalistów i kijkowców wzięła udział w Barbórkowo-Mikołajowych Nocnych Zawodach w Biegu na Orientację oraz Nordic Walking. Terenem zmagań był las Biadoszek na Ruptawie.

2013-12-21 2883 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
1

Co za mecz! Jastrzębski wygrywa grupę LM

Świadkami fanastycznego widowiska byli fani zgromadzeni wczoraj na meczu Jastrzębskiego Węgla. Nasz zespół pokonał 3:2 Halkbank Ankara i zajął pierwsze miejsce w grupie F siatkarskiej Ligi Mistrzów.

2013-12-19 1937 Autor: mkor, źródło: JW
0

Liga Mistrzów: Jastrzębski zagra o I miejsce w grupie!

Dzisiaj o godz. 18:00 siatkarze Jastrzębskiego Węgla rozegrają ostatnią kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zespół Lorenzo Bernardiego we własnej hali zmierzy się z wicemistrzem Turcji - Halkbankiem Ankara.

2013-12-18 1435 Autor: mkor, źródło: JW
Rob Bontje za mecz z LOTOSEm zebrał pochwały od samego kapitana drużyny - Michała Łasko
0

Siatkarze kończą rok na 4. miejscu

Pokonanie LOTOSU Trefl Gdańsk było trzecim z rzędu ligowym zwycięstwem Jastrzębskiego Węgla. Był to też ostatni mecz drużyny Lorenzo Bernardiego w tegorocznej Plus Lidze. Teraz pora na Ligę Mistrzów.

2013-12-15 2026 Autor: mkor, źródło: JW
0

ŚZPN wydał werdykt dotyczący skandalu w Żywcu

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie wygrali walkowerem zaległy mecz IV ligi z Góralem Żywiec - taką decyzję podjął dzisiaj Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

2013-12-12 1462 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
0

Trener GieKSy o meczu w Żywcu: spokojnie do tego podchodzimy

Dzisiaj Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej ma podjąć decyzję odnośnie wyniku przerwanego w 89. minucie meczu pomiędzy Góralem Żywiec, a GKS-em Jastrzębie. W niedokończonym spotkaniu Góral prowadził 4:1.

2013-12-12 1546 Autor: Mateusz Kornas
0

Hokeiści wreszcie na miarę oczekwiań! Laszkiewicz bohaterem

JKH GKS Jastrzębie wygrał na wyjeździe z mistrzem Polski - Comarch Cracovią 6:3. Znakomite zawody rozegrał Leszek Laszkiewicz.

2013-12-11 1345 Autor: mkor, źródło: JKH
0

Hokej: wicemistrz Polski wciąż zawodzi

Jastrzębski Klub Hokejowy przegrał na wyjeździe z Unią Oświęcim 1:4. Zespół prowadzony przez Mojmira Trliczika ciągle znajduje się tylko w środku ligowej stawki.

2013-12-10 1439 Autor: mkor, źródło: JKH