0

JKH zostaje liderem po dreszczowcu w Sanoku

JKH GKS Jastrzębie pokonał wczoraj po rzutach karnych Ciarko PBS Bank KH Sanok (4:5). Taki fakt spowodował jednocześnie, że to pomarańczowi zostali liderem polskiej ligi hokeja z 88. oczkami.

2015-01-31 1444 Autor: mkor, źródło: JKH
0

GKS wygrywa z Fortecą

GKS 1962 Jastrzębie po raz pierwszy w tym sezonie przygotowawczym wygrał. Wczoraj w Świerklanach przyszło się im zmierzyć z Fortecą, której strzelili cztery bramki, nie tracąc przy tym żadnej.

2015-01-31 1315 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

Porażka siatkarek z Jokerem Świecie

KS Jastrzębie-Borynia zaznało smaku porażki przeciwko Jokerowi Świecie (1:3). Drużyna Jarosława Bodysa zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli.

2015-01-29 1298 Autor: mkor, źródło: KS J-B
0

JW awansuje do play-off Ligi Mistrzów!

Jastrzębski Węgiel pokonał mistrzów Hiszpanii CAI Teruel 3:0 w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Tym samym znalazł się wśród najlepszych dwunastu zespołów z całej Europy.

2015-01-28 1300 Autor: mkor, źródło: JW
0

Ważne zwycięstwo hokeistów

W niedzielny wieczór na lodowisku przy ulicy Leśnej kolejny raz nie zabrakło emocji. Drużyna Róberta Kalábera pokonała GKS Tychy po decydującej bramce w końcówce trzeciej tercji (4:2). Na stadionie pojawiła się pani prezydent, Anna Hetman.

2015-01-28 1261 Autor: mkor, źródło: JKH
Weź udział w balu przebierańców na lodowisku
0

W najbliższą sobotę miejsce gdzie swoje batalie toczą hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie zamieni się w plac zabawy. Na Jastorze będzie miał miejsce bal przebierańców.

2015-01-27 1319 Autor: mkor, źródło: MOSiR
0

Jastrzębski Węgiel kolejny raz zwycięski

W niedzielne popołudnie Jastrzębski Węgiel zmierzył się z AZS Politechnika Warszawska i pewnie wygrał nie przegrywając ani jednego seta (3:0).

2015-01-25 1391 Autor: mkor, źródło: JW
0

GKS remisuje z liderem pierwszej ligi

W rybnickim Kamieniu w ubiegłą sobotę rozegrany został, przygotowujący do rundy wiosennej, sparing pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Podopieczni Grzegorza Łukasika, mimo zmian w pierwszej jedenastce, walczyli jak równy z równym i zremisowali z liderem pierwszej ligi (1:1).

2015-01-25 1333 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

Siatkarki z Jastrzębia lepsze w derbach Śląska

Siatkarki z Jastrzębia znowu zwyciężyły bez straty seta. Tym razem dokonały tego przeciwko Silesia Volley Mysłowice w derbach Śląska przez co jeszcze bardziej zbliżyły się do fazy play-off

2015-01-24 1326 Autor: mkor, źródło: KS J-B
0

Zwycięstwo Jastrzębia po trudnym starciu w Nowym Targu

W piątkowe popołudnie na Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu rozegrało się spotkanie między MMKS Podhale a GKS Jastrzębie. Po emocjonującej rywalizacji ze starcia zwycięsko wyszła ekipa Róberta Kalábera, która pokonała Górali w dogrywce (3:4).

2015-01-24 1325 Autor: mkor, źródło: JKH