0

Jastrzębski przegrywa w pierwszym meczu fazy play-off

Jastrzębski Węgiel w środowy wieczór zmierzył się z Cuprum Lubin na wyjeździe w ramach fazy play-off. Podopieczni Roberto Piazzy odnieśli bolesną porażkę, nie wygrywając nawet jednego seta.

2015-02-26 1422 Autor: mkor, źródło: JW
0

JKH kończy sezon zasadniczy na fotelu lidera!

JKH GKS Jastrzębie zakończył sezon zasadniczy na fotelu lidera! Taka sytuacja ma miejsce pierwszy raz w historii klubu, a dokonała się w meczu przeciwko Unii Oświęcim.

2015-02-26 1371 Autor: mkor, źródło: JKH
0

GKS wygrywa z Krupińskim Suszec

GKS Jastrzębie szósty raz w zimowym okresie przygotowawczym odnotowuje zwycięstwo. Tym razem podopieczni Grzegorza Łukasika zmierzyli się z Krupińskim Suszec.

2015-02-26 1628 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

Gol na 17. sekund przed końcem! JKH wraca na fotel lidera

JKH GKS Jastrzębie świętowało wczoraj powrót na pozycję lidera polskiej ligi hokeja. Podopieczni Róbert Kalábera pokonali Ciarko PBS Bank KH Sanok 2:1.

2015-02-23 1445 Autor: mkor, źródło: JKH
0

KS Jastrzębie-Borynia wygrywa zgodnie z planem

W zeszłą sobotę KS Jastrzębie-Borynia na własnej hali podejmowało SMS PZPS Szczyrk. Podopieczne Jarosława Bodysa wygrały nie przegrywając ani jednego seta.

2015-02-23 1171 Autor: mkor, źródło: KS J-B
0

Urbanek dziesiątym juniorem w kraju na 400 m

Sebastian Urbanek pobił rekord życiowy. podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu, a zawody zakończył ostatecznie na 10. miejscu.

2015-02-22 1205 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Jastrzębski Węgiel przegrywa na koniec sezonu zasadniczego

W ramach 23. kolejki PlusLigi, Jastrzębski Węgiel podejmował na własnym terenie Cuprum Lubin. Mecz rozstrzygnął się dopiero po tiebreaku, w którym lepsi okazali się goście.

2015-02-22 1542 Autor: mkor, źródło: JW
0

GKS wygrywa kolejny sparing

W sobotę GKS Jastrzębie zmierzyło się z rezerwami czeskiego Slezsky FC Opawa. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 1:0.

2015-02-22 1407 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

GKS Jastrzębie dalej bez porażki w okresie przygotowawczym

GKS 1962 Jastrzębie wczorajszego popołudnia w rybnickim Kamieniu zmierzyło się Limanovią Szubryt Limanowa. Mecz z drugoligowym zespołem zakończył się wynikiem 1:1.

2015-02-21 1296 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

Blamaż hokeistów

Podopieczni Róberta Kalábera zakończyli passę zwycięstw. Wczorajszego popołudnia przegrali w spotkaniu, w którym przeciwnikiem było GKS Tychy aż 6:1.

2015-02-21 1349 Autor: mkor, źródło: JKH