0

JW: Szansa na zdobycie brązowego medalu coraz mniejsza

PGE Skra Bełchatów zdeklasowała Jastrzębski Węgiel na wyjeździe i brakuje już jej tylko jednego zwycięstwa do zdobycia brązowego medalu.

2015-04-26 1726 Autor: mkor, źródło: JW
0

GKS wygrywa z liderem ligi i przerywa jego serię

Mający problemy kadrowe piłkarze Grzegorza Łukasika wygrali w meczu z Odrą Opole 1:0 i jednocześnie przerwali passę sześciu kolejnych zwycięstw lidera opolsko-śląskiej grupy III ligi.

2015-04-26 1313 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

Juniorzy Jastrzębskiego Węgla mistrzami Polski!

W rozegranym w Częstochowie finale Mistrzostw Polski juniorów Jastrzębski Węgiel pokonał LOTOS Trefl Gdańsk 3:0 i został mistrzem kraju w swojej kategorii wiekowej.

2015-04-25 1504 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Anna Kubiak drugą pingpongistką Polski

Zawodniczka JKTS Jastrzębie, Anna Kubiak odnotowała kolejny, bardzo duży sukces, tym razem rangi ogólnopolskiej.

2015-04-25 1740 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Młodzieżowa Liga Biegowa rozstrzygnięta!

V Edycja Grand Prix Młodzieżowej Ligi Biegowej o puchar Dyrektora MOSiR Jastrzębie dobiegła końca. W czterech biegach szacuje się ponad 1200 osobostartów w czterech kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców.

2015-04-25 1434 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Kolejny plenerowy wycisk kobiecych ciał już w sobotę

Akcja, która spotkała się z dużą popularnością będzie kontynuowana. W najbliższą sobotę odbędzie się kolejny Plenerowy Wycisk Kobiecych Ciał w Jarze Południowym.

2015-04-23 1320 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Dziuk siódmą Polką podczas Mistrzostw Polski Kobiet w Maratonie

Dagmara Dziuk na DOZ Maraton Łódzki PZU wywalczyła siódme w miejsce w klasyfikacji mistrzostw Polski i poprawiła swój rekord życiowy. A wynik mógł być jeszcze lepszy.

2015-04-23 1534 Autor: mkor, źródło: KB MOSiR Jastrzębie-Zdrój
0

GKS 1962 przegrał z wiceliderem

Mimo dobrej gry zespół GKS 1962 Jastrzębie nie sprostał ekipie wicelidera rozgrywek opolsko-śląskiej grupy III ligi. Nasza drużyna przegrała z Polonią Bytom 0:2.

2015-04-21 1740 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

Jastrzębski Węgiel nie zdobędzie Pucharu Polski

Jastrzębski Węgiel odpadł z walki o Puchar Polski. W półfinale turnieju pomarańczowi ulegli Asseco Resovi Rzeszów 3:1.

2015-04-19 1415 Autor: mkor, źródło: JW
0

Mistrzostwo Polski dla młodzików JKH!

Sukces jakim było zdobycie srebrnego medalu przez seniorów nie jest jedynym w tym sezonie jastrzębskiego hokeja. Młodzicy JKH zostali Mistrzami Polski po tym jak pokonali drużynę z Janowa.

2015-04-17 2240 Autor: mkor, źródło: JKH