0

JKH lepszy od Naprzodu Janów

Hokeiści Jastrzębskiego Klubu Hokejowego ograli Naprzód Janów 6:3. Zwłaszcza w ostatniej tercji nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania.

2015-09-29 1312 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Hokeiści z Jastrzębia wygrywają trzeci raz z rzędu

Jastrzębski Klub Hokejowy odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu, w meczu w, którym przeciwnikiem było Ciarko PBS Bank STS Sanok.

2015-09-20 1332 Autor: mkor, źródło: JKH
0

Ostatnie dni zapisów do Business Champions League

Masz ambicje? Lubisz grać w piłkę? A w dodatku chcesz poczuć się jak zawodnik Ligi Mistrzów? Business Champions League to cykl turniejów piłkarskich przeznaczonych dla firm i zakładów pracy.

2015-09-19 1147 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

GKS 1962: wyjazdowy mecz z LZS Piotrówka

GKS Jastrzębie w ramach 7. kolejki III ligi grupy śląsko-opolskiej zagra na wyjeździe z LZS Piotrówka.

2015-09-19 1369 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Ostatnie dni zapisów do Miejskiej Ligi Siatkówki Amatorów

Wciąż trwają zapisy do Miejskiej Ligi Siatkówki Amatorów, która jak co roku jest organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju.

2015-09-18 1331 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Kto zagra dla Jastrzębskiego Węgla? Przyjdź na prezentację drużyny

Na ten moment fani Jastrzębskiego Węgla czekali długo. W przyszłą sobotę 26 września o godzinie 17:00 na parkingu przed Kinem „Centrum” odbędzie się prezentacja nowej drużyny.

2015-09-18 1314 Autor: mkor, źródlo: JSW
0

Dobra forma JKH

JKH GKS Jastrzębie wygrało w minionej kolejce z trzecią drużyną ubiegłego sezonu Tatryski Podhale Nowy Targ 3:2. Dziś nasi hokeiści grają w Sanoku.

2015-09-18 1341 Autor: mkor, źródło: JKH GKS Jastrzębie
JKH pewnie wygrywa z SMS U20 Sosnowiec
0

JKH GKS Jastrzębie pewnie wygrało 7:2 w spotkaniu, w którym przeciwnikiem było SMS U20 Sosnowiec.

2015-09-15 1432 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Gorycz porażki. GKS Jastrzębie mimo walki do ostatnich minut przegrywa z Odrą Opole

Zła passa GKS-u Jastrzębie trwa. Podopieczni Grzegorza Łukasika przegrali na własnym boisku z Odrą Opole 1:2.

2015-09-14 2269 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

Mistrzowie Polski dalej lepsi od JKH

Jastrzębski Klub Hokejowy przegrał 3:0 z GKS Tychy w drugiej kolejce gier Polskiej Hokej Ligi.

2015-09-14 1536 Autor: mkor, źródło: JKH