Już 23 lipca po raz szósty w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy "Mama, Tata i Ja". Trwają zapisy.

2016-06-30 3537 Autor: ps, źródło: MOSiR Jastrzębie-Zdrój

Nowy sezon siatkarskiej PlusLigi będzie znacząco różnił się od poprzedniego. A to za sprawą powiększenia puli drużyn oraz zmian w regulaminie rozgrywek.

2016-06-28 2144 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
JKH GKS Jastrzębie zajął 2. miejsce w rankingu opublikowanym przez MSiT
0

JKH GKS Jastrzębie na drugim miejscu w rankingu Ministerstwa Sportu i Turystyki

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie zajął 2. miejsce w rankingu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży, opublikowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

2016-06-27 1704 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Łukasz Urbanek był czwarty podczas Międzynarodowym Beskidianathletic 2016
0

Zawodnik jastrzębskiego Klubu Biegacza czwarty w międzynarodowym mityngu

Na XV Międzynarodowym Beskidianathletic tuż za podium uplasował się Łukasz Urbanek, który w biegu na 600 m chłopców starszych wywalczył czwartą lokatę uzyskując rekord życiowy 1:40.43.

2016-06-26 2424 Autor: ps, źródło: KB MOSiR Jastrzębie
Zawodnicy Nautilusa zdobyli łącznie 27 medali na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Olecku
0

Pływacy jastrzębskiego Nautilusa wystąpili na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

W miniony weekend zawodnicy Klubu Sportowego Nautilus startowali w ostatniej imprezie sportowej tego sezonu, a były to Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w pływaniu w płetwach, rozgrywane na pływalni „Lega" w Olecku.

2016-06-23 2132 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
Biedronka Team zwyciężyła w rozgrywkach Business Champions League 2016
0

Za nami Wielki Finał rozgrywek Business Champions League

W Wodzisławiu Śląskim odbyło się prawdziwe „święto piłkarskie” amatorów piłki nożnej - Wielki Finał DECATHLON Business Champions League. Na świetnie przygotowanej trawiastej murawie i w świetle jupiterów uczestnicy turnieju rozegrali trzy finałowe turnieje. Jak zwykle emocji nie brakowało, a bój sportowy toczył się zacięcie we wszystkich fazach finałowych.

2016-06-22 1558 Autor: ps, źródło: Business Champions League
Zryw Bzie zremisował z wiceliderem w ostatnim meczu sezonu
0

Zryw Bzie remisuje z wiceliderem w ostatnim meczu sezonu. Prezentujemy tabelę A klasy

Występujący w rybnickiej A klasie Zryw Bzie zremisował w ostatnim meczu sezonu 2015/2016 z wiceliderem.

2016-06-21 1641 Autor: ps, źródło: materiały prasowe
Roksana Pastuszak, zawodniczka Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie, wywalczyła złoto Mistrzostw Śląska Dzieci
0

Ogrom czerwcowych sukcesów Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie

Zawodnicy Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie-Zdrój w ubiegłym tygodniu odnieśli wiele sukcesów. Pojawiły się rekordy i medale.

2016-06-18 2433 Autor: ps, źródło: Klub Biegacza MOSiR Jastrżębie
0

Świetny występ Nautilusa w II rundzie Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży

Pływacy jastrzębskiego Klubu Sportowego Nautilus wzięli 11 czerwca udział w II rundzie Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży, który tym razem odbył się na pływalni Laguna w Jastrzębiu-Zdroju.

2016-06-17 1747 Autor: ps, źródło: KS Nautilus Jastrzębie
W niedzielę 26 czerwca JKH GKS Jastrzębie organizuje w Galerii Zdrój ''Dzień z hokejem''