Półfinał nie dla nas. GKS kończy udział w Pucharze Polski z podniesioną głową
0

GKS 1962 Jastrzębie zremisował w Suwałkach z Wigrami 1:1. Jedynego gola dla jastrzębian zdobył w 46 minucie Damian Tront.

2016-11-30 1514 Autor:
Decydujące starcie w Pucharze Polski
0

Już w środę o godzinie 17.30 na stadionie w Suwałkach rozstrzygnie się sprawa awansu do półfinału Pucharu Polski. Wigry Suwałki podejmą GKS 1962 Jastrzębie.

2016-11-29 1094 Autor:
Tylko 2 gole w meczu JKH GKS Jastrzębie. Niesty dla Cracovii
0

Po raz kolejny w tym sezonie Comarch Cracovia nie miała łatwej przeprawy w starciu z JKH GKS Jastrzębie. Losy spotkania pod Wawelem rozstrzygnęły się dopiero w końcowej fazie, gdy w 55. minucie wynik na 2:0 dla Pasów ustalił Damian Kapica.

2016-11-28 1119 Autor: mż, źródło: JKH GKS
Jastrzębianie górą po wyrównanym meczu
0

Prawdziwy rollercoaster zafundowali swoim kibicom zawodnicy Jastrzębskiego Węgla. W meczu z Lotosem Trefl Gdańsk prowadzili już 2:0 ale pozwolili jednak gościom podnieść się z kolan.

2016-11-27 1672 Autor:
Wygrana z Toruniem zapewnia szóstkę!
0

Nesta Mires Toruń musiała uznać wyższość jastrzębian podczas spotkania rozrywanego na Śląsku. Wynik 5:1 dla gospodarzy rozstrzygnął kwestię czy JKH GKS zagra w silniejszej grupie Polskiej Hokej Ligi.

2016-11-25 1642 Autor:
Lotos Gdańsk pojawi się w jastrzębskiej hali
0

W sobotę, 26 listopada do jastrzębskiej hali zawita czwarta drużyna poprzedniego sezonu, Lotos Trefl Gdańsk. Jest to swego rodzaju powrót „na stare śmieci” rozgrywającego gdańszczan Michala Masnego, który występował w Jastrzębiu w latach 2013-2016.

2016-11-24 1599 Autor:
Wystarczy wygrać. Decydujący mecz JKH GKS
0

Już w piątek, 25 listopada o godz. 18 JKH GKS Jastrzębie podejmie Nestę Mires Toruń w ostatniej kolejce przed podziałem na grupę silniejszą i słabszą.

2016-11-23 1135 Autor:
Snowboard, narty i …nagrody
0

Jeśli lubicie zimowe szaleństwo i jazdę po stokach, to w tym sezonie będziecie mieli okazję się prawdziwie wyszaleć. Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso po raz kolejny serwuje serię „Jastrzębskich Wypadów na Dechy”.

2016-11-22 1378 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
Dwa zwycięstwa hokeistów JKH. Silniejsza grupa na wyciągnięcie ręki
0

W ostatnich dwóch spotkaniach jastrzębscy hokeiści odnieśli dwa ważne zwycięstwa. W piątek pokonali Polonię Bytom, a w niedzielę Orlika Opole.

2016-11-21 1322 Autor:
Rok zakończony zwycięstwem. Hat-trick Szczepana
0

Ostatnią tegoroczną kolejkę rozgrywek III ligi GKS Jastrzębie zakończyło zwycięstwem nad Miedzią II Legnica. Tym samym zimę jastrzębska drużyna spędzi na fotelu lidera z przewagą 5 punktów nad Ruchem Zdzieszowice.