Pewne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla
0

W ostatnim starciu w tym roku Jastrzębski Węgiel pokonał Cerrad Czarnych Radom. W meczu 14. kolejki PlusLigi siatkarze z Jastrzębia odnieśli zwycięstwo 3:0.

2018-12-31 2622 Autor: ap, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Hokeiści z Jastrzębia zdobyli Puchar Polski!
0

Puchar Polski jedzie na Jastor! Na tafli tyskiego Stadionu Zimowego, zawodnicy JKH GKS Jastrzębie powtórzyli sukces sprzed 6 lat. W finale pokonali drużynę TatrySki Podhale Nowy Targ.

2018-12-29 3158 Autor: ap
JKH GKS Jastrzębie w finale Pucharu Polski!
0

JKH GKS Jastrzębie sensacyjnie wyeliminował Tauron KH GKS Katowice, lidera PHL, z walki o Puchar Polski. W finale turnieju nasi hokeiści zagrają z Podhalem Nowy Targ.

2018-12-28 1875 Autor: ap
Jastrzębski Węgiel zaprezentował nowego – starego trenera
0

To nietypowa sytuacja w połowie siatkarskiego sezonu. Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel przedstawił nowego szkoleniowca. Drużynę z Jastrzębia poprowadzi dobrze znany kibicom Roberto Santilli.

2018-12-21 2652 Autor: ap
XV Mistrzostwa Jastrzębia-Zdroju Szkół w Piłce Halowej — wyniki
0

Hala Sportowa „Omega” gościła uczniów jastrzębskich szkół w ramach turniejów kwalifikacyjnych do turnieju głównego — XV Mistrzostwa Jastrzębia-Zdroju Szkół w Piłce Halowej.

2018-12-20 1699 Autor: ap, MOSiR
Jastrzębski Węgiel: zacięty bój z ONICO
0

W miniony weekend Jastrzębski Węgiel rozegrał emocjonujący mecz z ONICO z Warszawy. Mimo zaangażowania, rywalom udalo pokonać naszą drużynę po zaciętych pięciu setach.

2018-12-18 2126 Autor: materialy prasowe
I edycja Czekoladowego Biegu już w sobotę!
0

Uwielbiasz czekoladę? Może wolisz popływać z morsami lub chciałbyś pomóc chorej 13-latce? Każdy znajdzie coś dla siebie podczas Biegu Czekoladowego w sobotę.

2018-12-12 1919 Autor: ap
JKH: Podhhale znowu górą
0

Trzeci raz w tym sezonie Podhale znalazło sposób na JKH GKS Jastrzębie. Szarotki wygrały na Jastorze 2:1. Honorowego gola dla naszej drużyny zapisał wracający po kontuzji Jan Homer.

2018-12-10 2310 Autor: Redakcja, źródło:jkh.pl
11-letnia Mistrzyni Śląska w pływaniu
0

Wielkim sukcesem zakończył się start Natalii Grech na Mistrzostwach Śląska 11-latków w Gliwicach. Zawodniczka KP H2O Jastrzębie-Zdrój z zawodów wróciła z kompletem medali.

2018-12-07 1916 Autor: ap
SP 17 najlepsza w lekkoatletycznych rywalizacjach zespołowych
0

Podczas pierwszych Otwartych lekkoatletycznych rywalizacji zespołowych wystąpili uczniowie klas I-III Szkół Podstawowych nr 5, 10, 17 i 21. Wzięli oni udział w 4 konkurencjach.

2018-12-06 1764 Autor: szuM, źródło: MOSiR Jastrzębie-Zdrój