W meczu 2. kolejki PlusLigi JW pokonał Cuprum Lubin 3:0 (25:20, 25:23, 25:7).

2019-10-31 1610 Autor: AM
JKH wygrywa z Comarch Cracovią 5:2
0

Zwycięstwem nad Comarch Cracovią hokeiści JKH GKS Jastrzębie poprawili sobie i kibicom nastroje po porażce z GKS Tychy. We wtorek ekipa z Leśnej zwyciężyła drużynę Rudolfa Rohaczka 5:2 (2:1, 2:1, 1:0) po golach Martina Kasperlika, Jesse Rohtli i Dominika Pasia. Ozdobą spotkania były bramkowe akcje Kasperlika, który pokonał obu bramkarzy "Pasów". Ponadto na wyróżnienie po naszej stronie zasłużył świetnie dysponowany David Marek.

2019-10-30 1575 Autor: JKH / JP
GKS kończy przygodę z Pucharem Polski
0

Dla GKS-u Jastrzębie przygoda z Pucharem Polski w sezonie 2019/2020 kończy się na 1/16 finału. Pogromcą jastrzębian okazała się Miedź Legnica, która wygrała po dogrywce 1:0. Jedynego gola zdobył w 18. minucie dogrywki Dawid Kort.

2019-10-30 1910 Autor: źródło: GKS Jastrzębie
JKH: porażka w Tychach po zaciętym meczu
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie zdołali sprawić niespodzianki i pokonać na wyjeździe mistrza Polski z Tychów. W niedzielny wieczór podopieczni Roberta Kalabera przegrali na Stadionie Zimowym 2:4 (0:1, 0:1, 2:2), a oba gole dla naszego zespołu zapisał na swoje konto Artem Iossafov.

2019-10-28 2510 Autor: JKH / JP
GKS Jastrzębie już trzeci w tabeli po wygranej z Olimpią
0

W 15. kolejce Fortuna 1. Ligi GKS Jastrzebie pokonuje przy Harcerskiej Olimpię Grudziądz 2:0. Gole dla GKS-u zdobyli Bartosz Jaroszek i Damian Tront.

2019-10-27 2967 Autor: GKS
GKS - Wigry: 3 punkty zostają w Jastrzębiu
0

GKS Jastrzębie pokonuje przy Harcerskiej Wigry Suwałki 1:0. Jedynego gola w spotkaniu zdobył w 35. minucie Jakub Wróbel.

2019-10-23 1594 Autor: źródło: GKS Jastrzębie
JKH zdobywa 6 bramek w Janowie
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pewnie i zgodnie z planem pokonali na wyjeździe Naprzód Janów 6:1 (4:0, 1:1, 1:0). Dzięki trzem punktom na Jantorze jastrzębianie utrzymali pozycję lidera ekstraligi.

2019-10-23 1404 Autor: JKH
Ośmiu hokeistów z Jastrzębia w reprezentacji Polski
0

Selekcjonerzy reprezentacji Polski seniorów oraz juniorów powołali ośmiu zawodników z JKH GKS Jastrzębie w trzech kategoriach wiekowych.

2019-10-22 1536 Autor: JKH / JP
Młodzi judocy z całej Polski przyjechali do Jastrzębia
0

Kilkuset zawodników z całej Polski przyjechało do Jastrzębia na Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w judo. Gościem specjalnym imprezy była Beata Maksymow-Wendt.

2019-10-22 2039 Autor: Materiały prasowe
GKS Jastrzębie zdobywa Bielsko
0

W 14. kolejce 1. ligi ekipa GKS Jastrzębie zmierzyło się na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Po golach Michała Bojdysa i Jakuba Wróbla GKS wygrywa 2:0.

2019-10-21 1347 Autor: źródło: GKS Jastrzębie