GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice 1:1 (1:0)

Nie udało się przerwać passy remisów, a przy okazji zanotować pierwszego ligowego zwycięstwa z Puszczą Niepołomice. Po bramkach Marka Mroza i Jose Embalo mecz zakończył się remisem 1:1, co oznacza, że w dalszym ciągu jesteśmy jedyną niepokonaną drużyna w tym sezonie przed własną publicznością.

Zobacz
2019-11-27 2550 Autor: GKS / Arkadiusz Kogut
Jastrzębski Węgiel – Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:0

W rozegranym meczu 6. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel w znakomitym stylu pokonał Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:0.

Zobacz
2019-11-25 2408 Autor: JW / Magdalena Kowolik
GKS Tychy - GKS Jastrzębie 2:2

Z ostatniego w tym roku meczu wyjazdowego wracamy z jednym punktem po remisie z GKS-em Tychy 2:2. Oba gole dla naszego z zespołu zdobył Farid Ali. Był to trzeci ligowy mecz z rzędu, który nasi zawodnicy zakończyli wynikiem 2:2.

Zobacz
2019-11-24 2678 Autor: GKS Jastrzębie / Wiktoria Reorowicz
Jastrzębski Węgiel – MKS Ślepsk Malow Suwałki 3:0

W rozegranym meczu 5. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał MKS Ślepsk Malow Suwałki 3:0 i tym samym przełamał serię trzech przegranych przed własną publicznością.

Zobacz
2019-11-17 2015 Autor: Dominik Gajda
Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn 0:3

W rozegranym awansem meczu 12. kolejki PlusLigi Indykpol AZS Olsztyn pokonał Pomarańczowych w trzech setach.

Zobacz
2019-11-13 2695 Autor: Magdalena Kowolik, Arkadiusz Kogut / Jastrzębski Węgiel
GKS Jastrzębie - Miedź Legnica 2:2

W meczu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie remisuje przy Harcerskiej z Miedzią Legnica 2:2. Bramki dla GKS-u zdobyli Jakub Wróbel i Farid Ali.

Zobacz
2019-11-10 1989 Autor: Arkadiusz Kogut / GKS Jastrzębie
Jastrzębski Węgiel – Projekt Warszawa 0:3

W meczu 4. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel uległ w trzech setach wicemistrzom Polski, Projektowi Warszawa.

Zobacz
2019-11-10 2861 Autor: Dominik Gajda
Jastrzębski Węgiel - Zaksa Kędzierzyn-Koźle (0:3)

W rozegranym meczu 3. kolejki PlusLigi mistrz Polski Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle zwyciężyła z naszym zespołem w trzech setach.

Zobacz
2019-11-04 3392 Autor: Dominik Gajda
Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin 3:0

Drużyna z Jastrzębia utrzymała przewagę nad lubinianami od początku aż do końca meczu (25:20, 25:23, 25:7).

Zobacz
2019-10-31 3477 Autor: Dominik Gajda
GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki 1:0

GKS Jastrzębie pokonuje przy Harcerskiej Wigry Suwałki 1:0. Jedynego gola w spotkaniu zdobył w 35. minucie Jakub Wróbel.