Kobiety przejęły miasto! Zobaczcie zdjęcia z Biegu Kobiet (CZ.2)

Wczoraj (21 maja) kobiety przejęły Jastrzębie-Zdrój. Po raz kolejny odbył się Bieg Kobiet. Biegłyście? Zobaczcie zdjęcia!

Pierwsza część galerii >>TUTAJ<<.

Zobacz
2023-05-22 4097 Autor: Iwona Wrożyna
Kobiety przejęły miasto! Zobaczcie zdjęcia z Biegu Kobiet (CZ.1)

Część druga galerii >>TUTAJ<<!

Zobacz
2023-05-22 5170 Autor: Iwona Wrożyna
Tak dopingowaliście siatkarzy. Zobaczcie zdjęcia spod hali!

Jastrzębski Węgiel przegrał w wielkim finale siatkarskiej Ligi Mistrzów 2:3 z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Strefa kibica pod halą widowiskowo-sportową zgromadziła wielu mieszkańców. Byliście? Szukajcie siebie na zdjęciach!

Zobacz
2023-05-21 22078 Autor: Iwona Wrożyna
Jastrzębski Węgiel w półfinale Ligi Mistrzów! Zobaczcie zdjęcia!

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla pokonali u siebie VFB Friedrichschafen i pewnie awansowali do półfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów. Zobaczcie galerię z tego spotkania!

Zobacz
2023-03-16 1599 Autor: Jastrzębski Węgiel/Arkadiusz Kogut,Magdalena Kowolik
Monika Pyrek w Jastrzębiu-Zdroju. Zobaczcie zdjęcia z alternatywnych lekcji WF-u

Dziś (13 marca) w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbyły się Alternatywne lekcje WF-u. Organizowane są one przez Fundację Moniki Pyrek, a zajęcia prowadziła sama założycielka i czterokrotna olimpijka, Monika Pyrek. Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz
2023-03-13 823 Autor: KB
Ewa Frajhofer i Andrzej Rakowski na rowerach zwiedzają świat. Zobaczcie zdjęcia z ich podróży po Meksyku

O tym, że rower to sposób na życie wie wielu z nas. Z takiego założenia wychodzą też Ewa Frajhofer i Andrzej Rakowski, para, którą połączyła rowerowa pasja. Kilka lat temu rowerem przejechali Kubę, natomiast niedawno wrócili z Meksyku. Jak było? Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz
2023-02-28 3449 Autor: Ewa Frajhofer&Andrzej Rakowski
Projekt lepszy. Ekipa ze stolicy wygrywa w Jastrzębiu. Zobaczcie zdjęcia

Jastrzębski Węgiel w 24 kolejkce PlusLigi podejmował na własnym boisku piątą drużynę w tabeli, Projekt Warszawa. Pierwszy mecz tych zespołów zakończył się zwycięstwem Jastrzębskiego 3:1, jednak od tego czasu stołeczna ekipa gra zdecydowanie skuteczniej, prezentując dobry poziom sportowy. Zobaczcie zdjęcia z meczu!

Zobacz
2023-02-13 739 Autor: Jastrzębski Węgiel/Arkadiusz Kogut,Magdalena Kowolik
Jastrzębski Węgiel wygrywa trudny mecz z Treflem Gdańsk bez straty seta. Zobaczcie zdjęcia!

W 22 kolejce wicemistrzowie Polski podejmowali u siebie gdańszczan, którzy niesieni zwycięstwem nad Zaksą w poprzedniej kolejce, do Jastrzębia również przyjechali - jak deklarowali - po punkty. W pierwszej rundzie fazy zasadniczej PlusLigi górnicza drużyna wygrała bez straty seta w Gdańsku. A co działo się w rewanżu? Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz
2023-01-30 1089 Autor: Jastrzębski Węgiel/Magdalena Kowolik
LM: Jastrzębski wygrywa ostatni mecz grupowy. Zobaczcie zdjęcia!

W środę siatkarze Jastrzębskiego Węgla rozegrali ostatni mecz fazy grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzów. Zobaczcie zdjęcia z wygranego pojedynku!

Zobacz
2023-01-27 1831 Autor: Magdalena Kowolik/Arkadiusz Kogut
Byliście w Zawierciu? Zobaczcie zdjęcia z meczu Warta - Jastrzębski Węgiel

19. kolejka ligowych spotkań nie należała do łatwych dla wicemistrzów Polski. Udali się oni do Zawiercia, gdzie zagrali rewanżowy mecz fazy zasadniczej z Aluronem CMC Wartą Zawiercie, który przed 19 kolejką PlusLigi był wiceliderem tabeli, wyprzedzając o jeden punkt jastrzębian. Pierwsze starcie tych ekip zakończyło się triumfem Jastrzębskiego 3:0. W meczu rewanżowym już tak łatwo nie było... Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania!