Jastrzębscy kibice na pełnej petardzie! Tym razem nie pomogło

Tacy kibice to prawdziwy powód do dumy! Towarzyszyliśmy Wam podczas kolejnych rozgrywek naszej reprezentacji. Niestety po dzisiejszej przegranej ze Szwecją to koniec naszej przygody w Euro 2020. Jak oceniacie grę polskiej reprezentacji?

Zobacz
2021-06-23 2149 Autor: Aleksandra Bienias
Ucichła wrzawa w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. Za nami Puchar Polski XCO

Ostatnie dni dostarczyły wielu emocji zarówno zawodnikom, jak i obserwującym zmagania w Pucharze Polski XCO. Jastrzębska Rowerowa Petarda przeszła do historii, a my podsyłamy Wam galerię zdjeć.

W elicie kobiet zwyciężyła Gabriela Wojtyła (UKS Superior Zator), z kolei wśród mężczyzn liderem okazał się Krzysztof Łukasik(JBG-2 Cryospace).

Zobacz
2021-05-30 1816 Autor: Dominik Gajda
GKS Jastrzębie 2-0 Stomil Olsztyn

W meczu 30. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie pokonuje przy Harcerskiej Stomil Olsztyn 2:0. Gole dla naszego zespołu zdobyli Daniel Rumin i Mateusz Bondarenko.

Zobacz
2021-05-16 1809 Autor: Dominik Gajda
GKS Jastrzębie 1-2 Miedź Legnica

W zaległym meczu 25. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrywa przy Harcerskiej z Miedzią Legnica 1:2.

Zobacz
2021-05-06 1725 Autor: Dominik Gajda
Złoto, złoto jastrzębianie! Gratulacje dla siatkarzy

Po siedemnastu latach siatkarze Jastrzębskiego Węgla sięgnęli po tytuł mistrza Polski! W drugim meczu finałowym pokonali ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle.

Zobacz
2021-04-19 2554 Autor: Dominik Gajda
GKS Jastrzębie 1-1 Górnik Łęczna

W meczu 24. kolejki Fortuna 1 Ligi remisujemy z Górnikiem Łęczna 1:1. Gola dla naszego zespołu zdobył w pierwszej połowie Daniel Szczepan, a wyrównał w drugiej odsłonie Bartosz Śpiączka.

Zobacz
2021-04-12 1923 Autor: Dominik Gajda
Jastrzębskich piłkarzy pokonał Chrobry Głogów

Nie udało się jastrzębskiej drużynie zainkasować czwartego z rzędu kompletu punktów przy Harcerskiej. Dzięki bramce zdobytej w drugiej połowie Chrobry Głogów wywozi trzy punkty z Jastrzębia-Zdroju.

Zobacz
2021-03-20 3220 Autor: Dominik Gajda
GKS Jastrzębie wygrywa przy Harcerskiej

W meczu 19. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie pokonuje 2:0 Koronę Kielce przy Harcerskiej i zasłużenie dopisuje do swojego konta trzy punkty.

Zobacz
2021-03-08 2643 Autor: Dominik Gajda
Ciekawy i zacięty pojedynek jastrzębskich hokeistów

JKH GKS Jastrzębie jest już w połowie drogi do półfinału! W czwartkowy wieczór po bardzo ciekawym i zaciętym pojedynku ekipa trenera Roberta Kalabera pokonała Tauron Podhale Nowy Targ 3:2 (1:1, 1:0, 1:1), dzięki czemu ma na swoim koncie dwa z czterech zwycięstw potrzebnych do awansu. Gola na wagę triumfu strzelił Roman Rac, a wcześniej do bramki Igora Brykuna trafiali Radosław Sawicki i Kamil Górny.

Zobacz
2021-02-26 2615 Autor: Dominik Gajda
Święto hokeja w jastrzębskim klubie. Znowu najlepsi

Mamy to! Czwarty w historii, a trzeci z rzędu Puchar Polski pada łupem JKH GKS Jastrzębie - cieszą się przedstawiciele klubu.

Ten historyczny moment miał miejsce w piątkowy wieczór na katowickim Jantorze, gdzie  ekipa trenera Robera Kalabera pokonała Re-Plast Unię Oświęcim 3:2 (1:1, 1:0, 1:1).

- Co to były za emocje, co to był za finał! JKH GKS Jastrzębie jako triumfator Pucharu Polski w trzech kolejnych sezonach zabiera trofeum na Jastor NA ZAWSZE! Dziękujemy! - czytamy na stronie kluby.