zamknij

Galeria

Manifestacja pod budynkiem Spółki JSW

W piątek (20 września) członkowie Związku Zawodowego Jedność KWK Pniówek manifestowali przed siedzibą JSW. Żądali m.in. o wypłaty deputatów węglowych emerytom oraz o zaprzestania mobbingu.

Autor: Bartosz Regmunt 2019-09-20
Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~ 2019-09-22
  09:16:50

  2 3

  Sorki ale nie rozumiem...Przecież większość z Was emerytów wczesnych POpiera Gadowskiego i Liberałów więc proszę nie drzeć się o deputaty ale wracać do roboty i zasuwać do 67r życia.
  np Pan Szereda młody emerytu górniczy czyż nie nalezy do PSLu ktory w koalicji z PO wiekiem emerytalnym ograbiło społeczeństwo.

 • ~ 2019-09-23
  09:46:31

  1 1

  Korekta: w poprzednim poście omyłkowo wymieniłem pana Szeredę (system mi samoistnie poprawił zle przekopiowując nazwisko ,pzepraszam- zapewne pan Szereda do PSLu nie należy -to były długoletni stary styrany górnik który raczej z rolnictwem nigdy nie miał nic do czynienia .Wyjaśniam, że osobą którą miałem na myśli i działaczem związkowym miał być wymieniony Pan Szymra i tego PSLowskiego klienta miałem na mysli. Tak więc Górnicy do 67 roku zycia zapierdzielać --gdyz PSL tez tego chce a nie bronić swoich deputatów . Kto na nie bedzie robił -Kosiniak Kamysz--On na nic nigdy nie zarobił a co dopiero na Was.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.