zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tujastrzebie.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny jastrzębskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~seboc 2020-04-02 11:46:21

  Trudno uwierzyc w rozsadek wladz Jastrzebia.
  Przez lata tylko dzialania pozorowane, powolywane nowe wydzialy w miescie, ktore mialy dokonac cudu.
  I co? Przyszedl pierwszy kryzys i okazalo sie, ze przez lata efekt prac zaden.
  Konferencje, misje gospodarcze w nieczynnym zakladzie pracy, Dubaje sraje.
  Miasto w kompletnej dupie, pieniedzy nie starczyc moze nawet na samo utrzymanie UM z 1600 pracownikami.

 • ~ 2020-04-02 11:05:21

  Przeczytane w sieci: W Korei Południowej w kwietniu są wybory parlamentarne. W Niemczech odbyły się wybory samorządowe , metodą korespondencyjną. PO twierdzi że głosowanie korespondencyjne jest przejawem dyktatury, wobec tego PO twierdzi, że w Niemczech jest dyktatura. Niemcy pewnie obrażą się na Platformę.

 • ~ 2020-04-01 16:04:50

  ..a Ja przeciwnie do Pani jestem za. Każdy mógłby wejść przez własny Bank na link do PKW i zagłosować a jak Pan Duda, Was czyli PO "ogoli" w pierwszej turze to pieniądze zaoszczędzone w ten sposób na II turze przeznaczymy na onkologie ! Co Pani na tak bezpieczny sposób głosowania!

 • ~ 2020-04-01 16:03:47

  a Ja przeciwnie do Pani jestem za. Kaidy mógłby wejść przez własny Bank na link do PKW i zagłosować a jak Pan Duda, Was PO "ogoli" w pierwszej turze to pieniądze zaoszczędzone w ten sposób na II turze przeznaczymy na onkologie ! Co Pani na tak bezpieczny sposób głosowania!

 • ~Capote 2020-04-01 15:44:58

  Ja też byłem przeciwny wyborowi ciebie na prezydenta i nie myliłem się jeszcze tak nieudolnego prezydenta ta upadająca osada górnicza to nie miała .

 • ~ 2020-03-31 15:50:01

  Ja wiem jak to wygrać. Ogłaszamy ,że jest już 2021 r i KoronaVir sam się podda.

 • ~ 2020-03-31 10:36:11

  .a ja się nadal pytam szczególnie POlityków w tym Pana Gadowskiego.. Ile osób w Polsce zabił do tej pory KoronaVir a ilu spracowanych do tej pory od Waszych zmian i zatrudnianych w najnieb i szkodliw warunkach pracy, umarło jako „ zakiszeni wydłużonym wiekiem emerytalnym” -nie dożywszy tych nowych emerytur lub dożywszy ale żyjących na nich może rok czy tylko dwa .Czy zdajecie sobie do czego tak naprawdę doprowadziliście ,do jakich dramatów? Czy prowadzicie statystyki śmiertelności tak podle potraktowanych przez Was ludzi czyli Tych którzy zostali pierwotnie zmuszani nawet do 52 lat pracy, nie licząc nadgodzin które za komuny były powszechne!?

 • ~Wiktor Krywulko 2020-03-30 23:27:13

  Ten list mnie nie dziwi, bo ugrupowanie polityczne Pani Hetman potrafi tylko wytaczać żądania. Żądania na pokaz fikcyjnej troski o miasto i jego mieszkańców. A może by tak , dać coś od siebie dla rozwoju miasta i zatrudnienia jego mieszkańców. Jakie to szczęście od Boga, że ta epidemia dopadła nas w czasie rządów Zjednoczonej Prawicy. Gdyby to było za rządów PO i PSL wszyscy wymarli byśmy nie tylko od zarazy ale też z głodu.

 • ~Slawo Szczesny 2020-03-30 15:38:09

  Lala

 • ~ 2020-03-30 15:16:48

  ---to jest straszne co teraz powiem ,ale dopiero KoronaVIR spowoduje, że w Polsce nie będzie ; "kisiło się w zakładach pracy długoletnich spracowanych robotników" i da się Im emerytury ze względu na "staż" aby zwolnić miejsca pracy dla młodej fali bezrobotnych.
  Nic nie trafiało do Rządów ale KoronaVir która mnie wcale nie cieszy lecz trafi , jestem tego pewien --Rząd musi dać miejsca pracy a starych zatrudnionych w szkodliwych i nieb war pracy z 45 letnim stażem i więcej jak kiedyś obiecał wreszcie wysłać na emerytury.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Waszym zdaniem dzieci powinny wrócić we wrześniu do szkoły?
Oddanych głosów: 77