zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tujastrzebie.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny jastrzębskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Inspektor Pracy 2019-09-20 14:11:12

  Czyja to piosenka...i o kim"Jak ja was k..y nienawidzę

  I jak ja wami k...y gardzę

  Jak ja się za was kurwy wstydzę

  Gdy za granicę czasem zajrzę

  Jak ja się wami k...y brzydzę

  Jak ja was dobrze k...y znam

  Jak ja się bardzo ludziom dziwię

  Którzy wybrali taki chłam

  To wszystko czego się dotkniecie

  Od razu obracacie w pył

  Szarańcza przy was to jest bajka

  Bo cały kraj już zgnił

  Rozpasłe mordy, krzywe ryje

  K...stwo wszędzie tam gdzie wy

  Jak ja was k...y nienawidzę

  Jak do was bym z kałacha bił

  A nawet jak wam plunąć w twarz

  To wy mówicie że deszcz pada

  J...a wasza partia mać

  Co mi ojczyznę okrada

  Nadejdzie kiedyś taki czas

 • ~Maciej Kot 2019-09-20 14:04:27

  myślę ze osoba wydająca bezmyślnie zezwolenie, na umieszczenie śmietniska w centrum miasta powinna zapłacić , za koszt tej idiotycznej akcji-jako Jastrzębianie wiemy jak wyglądają śmieci, chyba że ktoś chciał pokazać jak wyglądają śmieci PRZYWIEZIONE z RYBNIKA-o czym mówią sami urzędnicy, ponoć stamtąd przyjechały!!!zresztą już część, bo część plastiku dzisiejszej nocy powdychaliśmy !!!! poza tym każdy z nas czy chce, czy nie jest zmuszony kupować w plastiku i głupiec nawet wie ze praktycznie w sklepie nie mamy innego wyboru!!! śmieci należało umieścić w Brukseli, ewentualnie pod Sejmem- tam zapadają decyzje, a nie robić śmietniska w mieście, które bardzo lubię

 • ~seboc 2019-09-20 10:15:37

  Ten cały happening to demonstracja pustosłowia urzędników.
  Wysypisko też płonie regularnie i tym matolom to nie przeszkadza.

 • ~Inspektor Pracy 2019-09-19 22:24:33

  Jeżeli Koś się pyta "dlaczego uważam że PO i PSL to partie POlitycznych przestępców którzy powinni siedzieć w kryminale ,którzy powinni w ramach tego siedzenia pracować ciężko w Obozie Pracy ,to poczytajcie o cynicznie okradzionych przez nich wstecznie gdyż po fakcie świadczenia pracy- o spracowanych ludziach którzy niedożywaną emerytur a ewentualnie dożywszy żyją na Nich dwa ,trzy lata! Nawet Ci co dostali tzw. pomostówki -czyli załapali się, mają tylko 75% tego co Im się należy (emerytura definiowana a Pomostowa ) --i to Im ukradł Tusk z mafią PSLowców --i Kosiniakiem Kamyszem na czele. Oni ogłosili a reszta nierobów sejmowych poparła aby pracujących od 15 r życia zmusić do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w soboty i święta w przemysle bez dni zamiennie wolnych jak to kiedyś bywało i pracy w szkodliwych oraz nieb warunkach.. Tusk powiedział także Im ”Cieszcie się że mieliście prace „-on nic nie umiał -to jej nie miał. Stwierdził tez ,że jak "będą się Sądzić o to to podniesie koszty sądowe" - i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS. Później ogłosił też..” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " Nastepnie Kopaczka ,ponoć lekarka mu wtórowała chociaż powinna wiedzieć”,Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury co już jest grozą—tak spracowani w tych warunkach ludzie nie tylko nie dożywają obecnych emerytur a dożywszy żyją może rok/dwa na nich .Oni też często są zwalniani z pracy i chodzą po śmietnikach za chlebem „...Kukiz --och jak ja was sku...ny nienawidzę. Pamiętasz jak spiewałeś.

 • ~Ania Bezoka 2019-09-17 21:03:58

  Odebrać prawo jazdy sprawcy kolizji i wysłać na powtórny egzamin !! Czyżby Jastrzębska policja bała się odbierać prawko ze względu na narodowość i tylko potrafią słono karać swoich ??

 • ~Jacek Balcerzak 2019-09-16 13:46:33

  Co trzeba mieć w głowie, żeby cytować komunistę i mordercę Mandele?
  Czerwono-tęczową sieczkę rodem z GW i Te-Fałsz-eN.

 • ~Ania Bezoka 2019-09-15 22:24:55

  Ktoś zabierze rozpuszczalnik albo benzynę poleje to tak samo jak był pożar w trangor albo na wysypisku śmieci i tylko PSP będzie miała robotę aby to posprzątać nikt inny .

 • ~Zbigniew Władysław Tabor 2019-09-14 11:37:28

  Jedni zamykaja kopalnie a drudzy otwieraja

 • ~Łucja Kalisz 2019-09-14 08:53:12

  W Turcji są takie butelkomaty i wydawane są karty na metro, jeśli masz za mało nie pojedziesz. Wiadomo metra w Jastrzębiu nie będzie ale pomysłu można pozazdrościć. To nasza wspólna sprawa jednak Urząd Miasta rządzi gospodarką śmieciową i ruch należy do miasta.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Którędy powinna biec nitka kolei do Jastrzębia-Zdroju?
Oddanych głosów: 220