zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tujastrzebie.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny jastrzębskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~ 2020-04-03 07:41:43

  -to jest straszne co teraz powiem ,ale dopiero KoronaVIR spowoduje, że w Polsce nie będzie ; "kisiło się w zakładach pracy długoletnich spracowanych robotników" i da się Im emerytury ze względu na "staż" aby zwolnić miejsca pracy dla młodej fali bezrobotnych.
  Nic nie trafiało do Rządów ale KoronaVir która mnie wcale nie cieszy lecz trafi , jestem tego pewien --Rząd musi dać miejsca pracy a starych zatrudnionych w szkodliwych i nieb war pracy z 45 letnim stażem i więcej jak kiedyś obiecał wreszcie wysłać na emerytury. A do PO ...jak chcesz Gadowski nadal wydłużać takim wiek emerytalny to najpierw odbierz te wczesne emerytury Tym liczącym Tobie tyłek i niech idą dopracować lata pracy które innym narzucają a więc do 52 stażu pracy.

 • ~ 2020-04-03 07:27:36

  Szkoły potrafią,biznes nie gdyż czeka na pomoc rządu.Wokulski dorobił się na wojnie i dramatach a Chińczycy przyłbice co pokazywali na satelicie produkują z plastykowych butelek nitujac je do oprawek po okularach.

 • ~ 2020-04-02 13:21:50

  W czym jest problem ,już 70%Polakow podatki rozlicza przez internet.Mozna w ten sam sposób głosować a reszta korespondencyjnie.

 • ~seboc 2020-04-02 11:51:11

  "W Niemczech odbyły się wybory samorządowe , metodą korespondencyjną"

  To nieprawda. Korespondencyjnie kazdy mial mozliwosc do tej pory, jako wariant. W obliczu epidemii, druga tura wyborow (tam gdzie byla konieczna), dokumenty otrzymali wszyscy uprawnieni, bez wczesniejszego, wczesniej wymaganego, zgloszenia. Poza tym wybory odbyly sie tak jak odbywaly sie od dawna.

 • ~seboc 2020-04-02 11:46:21

  Trudno uwierzyc w rozsadek wladz Jastrzebia.
  Przez lata tylko dzialania pozorowane, powolywane nowe wydzialy w miescie, ktore mialy dokonac cudu.
  I co? Przyszedl pierwszy kryzys i okazalo sie, ze przez lata efekt prac zaden.
  Konferencje, misje gospodarcze w nieczynnym zakladzie pracy, Dubaje sraje.
  Miasto w kompletnej dupie, pieniedzy nie starczyc moze nawet na samo utrzymanie UM z 1600 pracownikami.

 • ~ 2020-04-02 11:05:21

  Przeczytane w sieci: W Korei Południowej w kwietniu są wybory parlamentarne. W Niemczech odbyły się wybory samorządowe , metodą korespondencyjną. PO twierdzi że głosowanie korespondencyjne jest przejawem dyktatury, wobec tego PO twierdzi, że w Niemczech jest dyktatura. Niemcy pewnie obrażą się na Platformę.

 • ~ 2020-04-01 16:04:50

  ..a Ja przeciwnie do Pani jestem za. Każdy mógłby wejść przez własny Bank na link do PKW i zagłosować a jak Pan Duda, Was czyli PO "ogoli" w pierwszej turze to pieniądze zaoszczędzone w ten sposób na II turze przeznaczymy na onkologie ! Co Pani na tak bezpieczny sposób głosowania!

 • ~ 2020-04-01 16:03:47

  a Ja przeciwnie do Pani jestem za. Kaidy mógłby wejść przez własny Bank na link do PKW i zagłosować a jak Pan Duda, Was PO "ogoli" w pierwszej turze to pieniądze zaoszczędzone w ten sposób na II turze przeznaczymy na onkologie ! Co Pani na tak bezpieczny sposób głosowania!

 • ~Capote 2020-04-01 15:44:58

  Ja też byłem przeciwny wyborowi ciebie na prezydenta i nie myliłem się jeszcze tak nieudolnego prezydenta ta upadająca osada górnicza to nie miała .

 • ~ 2020-03-31 15:50:01

  Ja wiem jak to wygrać. Ogłaszamy ,że jest już 2021 r i KoronaVir sam się podda.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Waszym zdaniem dzieci powinny wrócić we wrześniu do szkoły?
Oddanych głosów: 361