zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tujastrzebie.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny jastrzębskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~ 2020-03-31 10:36:11

  .a ja się nadal pytam szczególnie POlityków w tym Pana Gadowskiego.. Ile osób w Polsce zabił do tej pory KoronaVir a ilu spracowanych do tej pory od Waszych zmian i zatrudnianych w najnieb i szkodliw warunkach pracy, umarło jako „ zakiszeni wydłużonym wiekiem emerytalnym” -nie dożywszy tych nowych emerytur lub dożywszy ale żyjących na nich może rok czy tylko dwa .Czy zdajecie sobie do czego tak naprawdę doprowadziliście ,do jakich dramatów? Czy prowadzicie statystyki śmiertelności tak podle potraktowanych przez Was ludzi czyli Tych którzy zostali pierwotnie zmuszani nawet do 52 lat pracy, nie licząc nadgodzin które za komuny były powszechne!?

 • ~Wiktor Krywulko 2020-03-30 23:27:13

  Ten list mnie nie dziwi, bo ugrupowanie polityczne Pani Hetman potrafi tylko wytaczać żądania. Żądania na pokaz fikcyjnej troski o miasto i jego mieszkańców. A może by tak , dać coś od siebie dla rozwoju miasta i zatrudnienia jego mieszkańców. Jakie to szczęście od Boga, że ta epidemia dopadła nas w czasie rządów Zjednoczonej Prawicy. Gdyby to było za rządów PO i PSL wszyscy wymarli byśmy nie tylko od zarazy ale też z głodu.

 • ~Slawo Szczesny 2020-03-30 15:38:09

  Lala

 • ~ 2020-03-30 15:16:48

  ---to jest straszne co teraz powiem ,ale dopiero KoronaVIR spowoduje, że w Polsce nie będzie ; "kisiło się w zakładach pracy długoletnich spracowanych robotników" i da się Im emerytury ze względu na "staż" aby zwolnić miejsca pracy dla młodej fali bezrobotnych.
  Nic nie trafiało do Rządów ale KoronaVir która mnie wcale nie cieszy lecz trafi , jestem tego pewien --Rząd musi dać miejsca pracy a starych zatrudnionych w szkodliwych i nieb war pracy z 45 letnim stażem i więcej jak kiedyś obiecał wreszcie wysłać na emerytury.

 • ~ 2020-03-30 14:53:34

  pół żartem ,pół serio: Mój pies gdy idę z nim na spacer ma strasznie dużą satysfakcje. Nareszcie to ludzie a nie psy noszą coś w rodzaju kagańców.
  -powiedział mi to.

 • ~Adam Gubała 2020-03-27 17:21:09

  Panowie Grzegorz Matusiak i jego sąsiad - wycofajcie to zdjęcie, bo widać że nie potraficie nosić masek PP2. Po założeniu należy znajdującą się na części nosowej blaszkę zgiąć tak, aby ta część maseczki ściśle dopasowała się do nosa. W tej sytuacji okulary powinniście mieć na masce a nie pod nią. Mimo założenia nie macie praktycznie żadnego zabezpieczenia - gorzej, powietrzem wciąganym przez te nieszczelności zagrażacie swoim oczom. Każdy z kopalnianego BHP zwróciłby Wam uwagę.

 • ~1246 2020-03-24 20:39:50

  Zachęcam do zapoznania się z nową ofertą wyposażenia BHP, który idealnie sprawdzi się w magazynach, halach produkcyjnych itp. oraz zadba o bezpieczeństwo pracowników.
  https://www.maglo.com.pl/produkt/937/Oslona_ochronna_BHP_z_plexi_85x105_cm
  Więcej produktów znajduje się na stronie Maglo Sp.z.o.o w zakładce Bezpieczeństwo , poniżej link do zakładki BHP
  https://www.maglo.com.pl/kategoria/168/Oslony_BHP?fbclid=IwAR2mWw9sJMRMhITwQ4efbu6mchUeAmCc2meGHttmuVwKowxqM5TNaqyju4I
  Pozdrawiam
  Kasia

 • ~Przemysław Dereń 2020-03-23 06:20:30

  Mecz ostatniej szansy, Ucieczka do zwycięstwa, Kosmiczny mecz, Creed 1 i 2.

 • ~seboc 2020-03-21 19:18:15

  To jest dramat dla miasta, kiedy przewodniczący RM nie poradził sobie ze sformułowaniem tak prostej formy literackiej jak zawiadomienie. Dno.

 • ~Piotr Tomasz Szereda 2020-03-20 12:58:37

  Wniosek
  Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości
  Dotyczy: zastosowania pakietu ulg utworzonych przez Radę Miasta, Prezydenta Miasta dla przedsiębiorców w Jastrzębiu-Zdroju. - został dzisiaj złożony w Radzie Miasta.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Waszym zdaniem dzieci powinny wrócić we wrześniu do szkoły?
Oddanych głosów: 361