zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tujastrzebie.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny jastrzębskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~seboc 2020-01-14 09:42:39

  "Założeniem projektu jest wzrost poczucia bezpieczeństwa publicznego polskiego i czeskiego turysty"

  Prawdopodobienstwo, ze turysta w Jastrzebiu (skad by sie tu mial taki znalezc) i straznik miejski natkna sie na siebie jest niemal zerowe.

 • ~seboc 2020-01-14 08:54:05

  Co to jest "inne"? Przeciez wiadomo, czym sie te przedsiebiorstwa zajmuja.
  Nie istnieje zadna opcja wyszukiwania, poza tekstowa.
  Ciekawa pozycja to "szklarze". Jeden przedstawiciel branzy, oferuje nastepujace uslugi:

  świadczymy usługi w zakresie naprawy pojazdów mechanicznych:

  mechanika
  elektronika i elektryka samochodowa
  komputerowa geometria zbieżności
  naprawa układów zawieszenia, układów kierowniczych, hamulcowych oraz wydechowych
  kompleksowe sprzątanie wnętrz samochodów (pranie tapicerki)
  diagnostyka komputerowa - wszystkie marki - kasowanie błędów
  przeglądy rejestracyjne i techniczne
  klimatyzacja

  Niech sie urzednik, jeden z drugim, zastanowi, zanim udostepni swiatu taki bubel.
  Ile ten badziew kosztowal podatnikow?

 • ~seboc 2020-01-11 10:32:24

  Panie Przewodniczący, proszę nauczyć się pisać po polsku. Zwyczajnie wstyd.

 • ~ 2020-01-11 10:12:01

  Czy człowiek zostaje świętym tylko dlatego iż umiera w świetle jupiterów. Pamiętamy jak Tusk cynicznie bez względu na staż pracy wyrzucił do kosza aż 3 mln podpisów o referendum w zakresie wieku emerytalnego a Kto Go popierał?Nawet Niemcy wprowadzili górna granice 40 lat stażu pracy. Iluż to zamęczonych i wycieńczonych warunkami i środowiskiem pracy oraz biedą życiową, po cichu o Których to Nikt nie chce teraz słyszeć a szczególnie nie przyznają sie do skrzywdzenie Ich polityczni sprawcy odchodzi co roku w cieniu niepamięci ogólnospołecznej.
  W ubiegłym roku z moich znajomych, aż troje nie dociągało do zasłużonego wypoczynku który juz dawno wypracowali, gdy bydlaki co do tego się przyczynili uważają się za lepszych od zabójcy Pana Adamowicza.

 • ~Myszkamiki 2020-01-10 23:43:10

  Co za patologia dawać tyle pieniędzy !! Moje dziecko wyrzucili z akademii bo im się nie opłaca prowadzić szkółki a za moje pieniądze wspierać tych bandytów !! Trzeba wybrać inną prezydent i oby było jak za Janeckiego 0 zł !! Nie życzę wam ani szczęscia ani zdrowia ani normalnych dzieci po prostu nic wam nie życzę w tym nowym roku !!

 • ~Piotr Tomasz Szereda 2020-01-10 16:59:17

  Rada Miasta w budżecie miasta na rok 2020 w dziale 926 zabezpieczyła na „kulturę fizyczną” w sumie 17 740 313, 00 złotych. Rozdzielając te kwoty na rozdziały w których zabezpieczono pieniądze na: „utrzymanie obiektów sportowych” - 10 877 722,00 złote, instytucje „kultury fizycznej” - 2 242 086,00 złotego oraz na zadania w „zakresie kultury fizycznej” 4 621 505,00 złotego. W tym rozdziale Rada Miasta przyznała kwotę 3 580 000,00 złotego na dotacje zadań bieżących.

 • ~ 2020-01-09 22:58:46

  ....Czy pamiętacie o Nich jak o Adamowiczu?-- Ile to konduktów pogrzebowych Takich rodzin jak za Waszym kolegom z fachu POlitycznej mętności, odprowadza obecnie co miesiąc członków swoich rodzin czyli tak zmarłych ojców ,wujków ,braci -- na cmentarz w każdym miesiącu w Polsce!..Ilu to osób zatrudnianych w szkodliwych i nieb warunkach pracy za komuny z sobotami i świętami bez dni zamiennie wolnych --PO czyli Tusk czy Kosiniak z bandą nierobów życiowych - chcieli zmusić -zmuszali do 52 lat pracy (PiS 50 lat) -zatrudnianych często od 15r zycia:...Tusk powiedział także Im ”Cieszcie się że mieliście prace „-on zapewne nic nie umiał -to jej nie miał.! Stwierdził tez ,że jak "będą się sądzić o to to podniesie koszty sądowe" - i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS... podpuszczając niewątpliwie przestępczy także TK Rzeplinskiego, że wszystko jest OK, że wszystko jest "legalne" .. natomiast na odmianę ogłosili też..” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " taki etyczny-Tusk z POpaprańcami...!--ale reszta?... jak Kopaczka ,ponoć lekarka mu wtórowała chociaż powinna wiedzieć”,Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury co już jest grozą,co jest na co dzień praktykowane obecnie —tacy ludzie nie tylko nie dożywają obecnych emerytur a dożywszy żyją może rok/dwa na nich .Oni też często są zwalniani z pracy i chodzą po śmietnikach za chlebem „...Za Wami POdle PSLowskie grzyy idzie także śmierć lub cierpienie oraz krzywda Tych osób oraz Ich tragicznie osamotnionych rodzin . Wam nie w Sejmie a w Obozie Pracy jest miejsce... abyście sami poczuli co Im uczyniliście

 • ~ 2020-01-09 22:28:59

  Wszystkim szczególnie tym z PO i PSLu którzy opłakują śmierć tego Jegomościa a który niewątp zginął tragicz i współ w cierpieniu jego rodzinie chciałbym przypomnieć ,że swego czasu PO i PSL także spowodowało , iż bardzo dużo osób obecnie w Polsce nie dożywa Waszego nowego wieku emerytalnego ukradzionego Im w 2008r z mocą na 1998r..wstecznie na siłę Ustawą POmostową .
  ......Czy pamiętacie o Nich jak o Adamowiczu? Ile to konduktów pogrzebowych Takich rodzin jak za Waszym kolegom z fachu POlitycznej mętności, odprowadza obecnie co miesiąc członków swoich rodzin czyli tak zmarłych ojców ,wujków ,braci -- na cmentarz w każdym miesiącu w Polsce!..Ilu to osób zatrudnianych w szkodliwych i nieb warunkach pracy za komuny z sobotami i świętami bez dni zamiennie wolnych --PO czyli Tusk czy Kosiniak z bandą nierobów życiowych - chcieli zmusić -zmuszali do 52 lat pracy (PiS 50 lat) -zatrudnianych często od 15r zycia:...Tusk powiedział także Im ”Cieszcie się że mieliście prace „-on zapewne nic nie umiał -to jej nie miał.! Stwierdził tez ,że jak "będą się sądzić o to to podniesie koszty sądowe" - i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS... podpuszczając niewątpliwie przestępczy także TK Rzeplinskiego, że wszystko jest OK, że wszystko jest "legalne" .. natomiast na odmianę ogłosili też..” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " taki etyczny-Tusk z POpaprańcami...!--ale reszta?... jak Kopaczka ,ponoć lekarka mu wtórowała chociaż powinna wiedzieć”,Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury co już jest grozą,co jest na co dzień praktykowane obecnie —tacy ludzie nie tylko nie dożywają obecnych emerytur a dożywszy żyją może rok/dwa na nich .Oni też często są zwalniani z pracy i chodzą po śmietnikach za chlebem „...Za Wami POdle PSLowskie grzyy idzie także śmierć lub cierpienie oraz krzywda Tych osób oraz Ich tragicznie osamotnionych rodzin . Wam nie w Sejmie a w Obozie Pracy jest miejsce...

 • ~Jacek Balcerzak 2020-01-09 21:00:35

  A czy pan fotograf, uwiecznił obiektywnie na swoich zdjęciach, pięć mieszkań św.patrona deweloperów + dwa ,,zapomniane oraz wyciągi z 36 kont bankowych ?

 • ~Myszkamiki 2020-01-09 10:37:31

  Zdradzam się z przedmówca. vc prezes Kocerba przekazał mi oraz mojemu dziecku informacje że moje dziecko nie nadaje się do niczego a tym bardziej do gry w Akademii GKS Jastrzębie i został usunięty z drużyny z dniem 1 stycznia. Teraz jak powiedzieć dziecku że nie nadaje się do niczego ? Gdy był mosir nie było problemu - pieczęć miało miasto a teraz zaczynają się schody. Ciekawe co na to PZPN będę interweniował.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy lekcje religii powinny być finansowane przez Kościół?
Oddanych głosów: 237