zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tujastrzebie.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny jastrzębskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Inspektor Pracy 2019-08-12 15:58:28

  Pytam się ,czy "najaktywniejszy POseł regionu " zdaje sobie sprawe, ilu pracowników okradzionych ustawą POmostową z należnego Im kiedyś wieku emerytalnego nie dożywa tego Waszego nowego.
  Ilu zatrudnianych w najPOdlejszych warunkach pracy? W czym jesteś lepszy od tego co zabija wprost nożem. P Ośle? Polityką też można zabijać a Wy to zrobiliście!

 • ~ravenfive 2019-08-12 11:18:00

  Przecież Policja łapie tylko płotki. Ostatni szczebel całej rzeki substancji. Nigdy nie dotrą do góry bo bardzo często ktoś wysoko postawiony trzyma nad tym łape.

 • ~Inspektor Pracy 2019-08-11 11:52:24

  Kiedy pomniki. Jak słyszycie Państwo z mediów Platforma swojemu wodzowi z Gdańska stawia pomnik. A Ja się też pytam czy pamiętają o tych którzy przez działania Jemu POdobnych, pomimo iż pracowali dlugie dziesięciolecia w szkod i niebezp warunkach pracy (jak rtęć ,promieniowanie izotop,wysokie i niebez ciśnienia ,temp, napięcia ,pyły wyb i truj itp) wskutek wstecznie uchwalonej z 2008r na 1998r zbrodniczej Ustawce o Emeryturach POmostowych niedożywają obecnego wieku emerytalnego lub dożywszy żyją na emeryturze rok ,czy tylko dwa? Czy sprawcy tej POdłości widzą co tygodniowe kondukty po tak zamarłych, którzy często za komuny pracowali w soboty i święta bez dni zamiennie wolnych . Czy wiedz ą, że pozbawili Ich nie tylko emerytur ale ochrony przedemerytalnej do takiej pracy w godnym wieku. Wielu z Nich na skutek zgody lekarzy mimo długoletniej pracy jest tez pozbawiana pracy i chodzą po śmietnikach. Kiedy Powstanie Pomnik POszkodowanych w zbrodniczych manipulacjach w wieku emerytalnym. Będę za tym pomysłem w Solidarności optował.

 • ~Paweł Mucha 2019-08-10 22:53:20

  co to kurde żniwa? no w sumie to czas na dożynki czy do żyłki.

 • ~Ania Bezoka 2019-08-09 14:44:56

  Wszystko spoko tylko dlaczego policja nie ściga dilerów ? Gdyby wszystkich złapać to problem rozwiązał by się sam.

 • ~Inspektor Pracy 2019-08-09 10:27:22

  Już od wczesnej młodości przekonałem się że większość z takich konkursów to zwykłe ustawki.Sami sobie w porozumieniu z konkurencją fundujemy konkurs (bo Kto by go inaczej zorganizował?) ,sami sobie fundujemy nagrody i sami sobie wzajemnie wręczamy dyplomy to za to ,to za to ,tak aby Nikt zw współorganizatorów kilku konkursów nie miał powodu do placzu. Potem wieszamy te dyplomy ,nagrody w gabinetach i chwalimy się "własnymi"dokonaniami. Przecież nie będziemy sponsorować tych co konkurs niezorganizowani. I każdy petent już wie jakie mamy osiągi!

 • ~Inspektor Pracy 2019-08-09 10:19:47

  Nie rozumiem w czym problem i Kto tu Kogo oszukuje. Po pierwsze ubezpieczenie chorobowe L- 4 powinno być dobrowolne! czyli zamiast skladki na ZUS w tym zakresie to kasujemy sami a gdzie sobie odkładamy to Nasza sprawa. Po drugie jak mi opowiadal znajomy Amerykanin Polskiego pochodzenia u Nich gdy płacisz chorobowe a nie korzystałeś to 80 % składek co 5 lat możesz zrealizować w formie urolpu zdrowotnego --to są Twoje pieniądze a nie Prezesa ZUSu. Pytam się ,a jak się wówczas po tym fakcie rozchorujesz ," to proste ,przecież zawsze mozesz splacić wykorzystane dodatkowo L-4 z przyszlych skladek . U Nas Tusk jednak na OFE powiedział ,udowodnijcie mi że ta forasa jest Wasza....Tam by za to wisiał

 • ~Inspektor Pracy 2019-08-09 10:10:17

  A ja się pytam ,jakich seniorów. Przecież wiekszość z Nich to nie napracowane byczki które wg Gadowskiego i jego POPleczników zamiast na fescie "Wolni z Wyboru" powinni do 67r zycia zasuwać mając po 52 lata pracy w chwili przejścia na emeryture. Malo,wladze miasta to 'chore kliczki" .Wszak mamy w mieście robotników z ponad 40 letnim stażem pracy które przy wejścu na obiekty miejskie jak baseny muszą płacić pełne kwoty odplatnosci a nienarobione cwaniaki z 25 letnim stażem pracy siedzące codziennie na ławeczkach pod blokiem mają ulgi. I to jest POlskie piekło. Cwaniak ,oszust i osoba z dostępem do koryta ma a spracowani nie.

 • ~seboc 2019-08-09 07:40:38

  Może ograniczyć emisję metalu poprzez redukcję emitentów?

 • ~Ania Bezoka 2019-08-08 20:50:07

  Gdyby była potrzebna. Ale nie była i tak sobie zarobiła 500+

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Twoim zdaniem w Jastrzębiu powinien powstać nowy ośrodek trenignowy i stadion?
Oddanych głosów: 919