zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tujastrzebie.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny jastrzębskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Zbigniew Władysław Tabor 2019-09-14 11:37:28

  Jedni zamykaja kopalnie a drudzy otwieraja

 • ~Łucja Kalisz 2019-09-14 08:53:12

  W Turcji są takie butelkomaty i wydawane są karty na metro, jeśli masz za mało nie pojedziesz. Wiadomo metra w Jastrzębiu nie będzie ale pomysłu można pozazdrościć. To nasza wspólna sprawa jednak Urząd Miasta rządzi gospodarką śmieciową i ruch należy do miasta.

 • ~Marzena Grazia 2019-09-13 15:49:02

  Bo jest obywatelką Polski!!!

 • ~Myszkamiki 2019-09-13 14:16:11

  Wyjechała za granicę, to dlaczego Jastrzębska policja ja szuka ? Płaciła podatki w UK więc niech teraz ja poszukuje Angielska

 • ~Ania Bezoka 2019-09-13 11:13:42

  Szukać ja u ciemnoskórych :-)

 • ~seboc 2019-09-12 23:45:13

  Co za kłamstwa.
  Kopalnie Suszec i Morcinek były nowe, ale je zamknięto.
  Tę otworzą, chociaż nie pracuje.
  Kopalnia tym samym dołącza do promu, lodołamacza i przekopu. Oficjalnie staje się pośmiewiskiem.

 • ~Piotr Tomasz Szereda 2019-09-12 19:37:42

  Bardzo tajemniczo – mówi tajemnicza Izabela Grela - Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości. Dla mnie o tyle tajemniczo, że zgodnie BIP na stronie urzędu to stanowisko zajmuje Agnieszka Pabich Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Strategii i Rozwoju
  https://bip.jastrzebie.pl/artykul/5521/57243/wydzial-strategii-rozwoju-i-obslugi-inwestora
  Natomiast pani Izabela Grela widnieje jako naczelnik Wydziału Informacji, Promocji i Współpracy Zagranicznej
  https://bip.jastrzebie.pl/artykul/921/14162/wydzial-informacji-promocji-i-wspolpracy-zagranicznej

 • ~Ania Bezoka 2019-09-12 08:48:29

  Haha ale zwala za 6 dni miał by oddane a tak kolejne 3 mc kary xd mnie od 2 lat ani razu patrol nie zatrzymal chociaż sama się podkladalam jeżdżąc koło nich kilka razy i nic.

 • ~Ania Bezoka 2019-09-10 11:28:27

  U nas drogówka od rana siedzi na
  stacji paliw BP przy ul wodzisławskiejj i popija kawkę więc w naszego miasta chyba to nie do dotyczy.

 • ~Inspektor Pracy 2019-09-10 09:18:59

  Całkiem niedawno temu w Jastrzębiu co opisywał portal JasNet grupa POlitycznych Oszustów obchodziła święto pod nazwą "Wolni z Wyboru". Mimo zachęcającego wezwania "bądź pierwszy" witryna nie pozwalała umieścić jakiegokolwiek komentarza -ponoć na zyczenie umieszczającego artykuł .Tylko u Nas tacy jak POseł Gadowski mogą w ten sposób robić sobie w około siebie rozgłos że niby Oni tacy zasłużeni...ale Moim zdaniem .Ci "Wolni z Wyboru" POlityczni Cynicy"którzy dorwali się do władzy za obietnice likwidacji abonamentu RTV czym skusili wielu frajerów powinni najpierw trafić do Obozu Pracy aby Im przypomnieć czym jest ciężka a przede-wszystkim bardzo niebezpieczna i szkodliwa praca. Oni sami mając często tylko po najwyżej kilkanaście lat pracy okradli większość zatrudnionych od najmłodszych lat (bez wakacji,bez ferii) ,zatrudnionych w soboty i świeta (bez dni zamiennie wolnych) na wszystkich zmianach ,zatrudnionych przy źrodłach izotopowych ,rtęci ,gazach i pylach (wybuchowych i trujących) ,nieb napięciach ,wysokich ciśnieniach i temperaturach ,potwornym hałasie itp itp... z wieku emerytalnego, wstecznie działająca z 2008 r na 1998r Ustawą o Emeryturach POmostowych kradnąc Im emerytury i ochronę przedemerytalną do tego wieku właściwą lub doprowadzając do tego że tak wielu nie dożywa obecnych emerytur lub dożywszy żyje na nich rok ,dwa. Wszystko to w sytuacji gdy"Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury co już jest grozą—.Robotnicy tacy są też często także zwalniani z pracy i chodzą w całej Polsce po śmietnikach za chlebem ..Tusk szef PO ogłosił :że jak "będą się sądzić o to to podniesie koszty sądowe" - i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS --a później obniżył Im jeszcze zasiłki pogrzebowe o 2000zl..--Jak mozna obchodzić "Dzień Wolności" nie wspominając konduktów rodzin po tak spracowanych ludzi którzy przez nich nie dożyli /dożywają emerytur. Czym są ten POsłowie lepsi od sprawcy morderstwa np Adamowicza? Zabijac mozna nie tylko nozem jak a-cza lecz także POlityką...Popatrzyłem na ten pochód "Pseudo-wolnosci" kosztem innych..-ilu tam na tych obchodach było takich co jeszcze wg PO powinno wrócić do pracy i zasuwać dalej długie lata a Oni sie w tym w ogóle nie czują. A wszystko to sygnował POseł tej ziemi ,POseł ziemi Ślaskiej i tego ludu niejaki Gadowski Krzysztof. Wstyd.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Twoim zdaniem zmiany w MZK ułatwią pasażerom podróżowanie komunikacją miejską?
Oddanych głosów: 702