zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tujastrzebie.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny jastrzębskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Inspektor Pracy 2019-09-10 08:40:41

  Niektórzy zamiast do Sejmu to do Obozu Pracy POwinni trafić.„Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących „- ,ale co zrobili z robotnikami pracującymi od 15 r życia próbując zmusić nawet do 52 lat pracy,.Tych którzy pracowali bez ferii, wakacji,nie licząc nadgodzin w tym praca w soboty i święta na wszystkich zmianach bez dni zamiennie wolnych i pracy w warunkach szkodliwych. oraz niebezpiecznych włącznie przy źródłach promieniotwórczych czy rtęci. .To popierał POseł tej ziemi ,POseł Śląska? ..Stwierdzili tez ,że jak "będą się sądzić o to, to PO podniesie koszty sądowe" - i to uczynili podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS --a później obniżyli jeszcze zasiłki POgrzebowe o 2000zl...,.Np..Kopacz --jako lekarz powinna wówczas wiedzieć ,”Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np zdrowie ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury co już jest grozą. Oni właśnie tacy pracownicy albo nie dożywają nowego dla Nich wieku emerytalnego ,albo dożywszy żyją tylko kilka lat.. Oni też są -też często są zwalniani z pracy i chodzą w całej Polsce po śmietnikach za chlebem . l w czym więc POpaprańcy jesteście lepsi od mordercy Ada..wicza?-...Tym, że nie zabijacie nożem a P Olityką ?-Też przez was idzie śmierć i krzywda tym gorzej że spracowanych ludzi. Zrozumiał to Komorowski ale za późno..czytaj :”Komorowski zmienia zdanie. Prezydent ...rozważa, żeby o emeryturze nie decydowało jedynie kryterium wieku. ..Niestety zdaje się że i PiS nic w kierunku poprawy tego stanu rzeczy nie czyni...W każdym bądź razie sprawcy tej POdłej zbrodni powinni trafić do Obozu Pracy a nie do Sejmu. I to było by sprawiedliwe gdyz w czym oni się napracowali. Przyeczytajcie życiorys Gadowskiego czy POdobnych.

 • ~Ania Bezoka 2019-09-09 21:14:47

  Aneta Piotrowska to hiena osiedlowa próbuje naciągnąć na OC sprawcy i zabrać dobre 30% tej kwoty. Nie pracuje, nie ma ambicji w życiu jedyny sukces to "wyłudzenie" OC

 • ~Aneta Piotrowska 2019-09-09 13:30:36

  Rodzine potraconej Pani prosze o kontakt mój e-mail: anetapi@mail.uk

 • ~Stasia 2019-09-09 12:17:06

  Co to za durny pomysł?Takie automaty powinny być obowiązkowo obecne w każdym sklepie handlującym napojami jak to jest w cywilizowanej Europie.Dlaczego mają to finansować mieszkańcy?W Danii,Niemczech,Holandii,Belgii,Francji to funkcjonuje od lat.

 • ~Ania Bezoka 2019-09-09 11:20:39

  I bardzo dobrze zapraszam na Jana Pawła I I w godzinach wieczornych. Tak by zatrzymali grube ryby. Kolejna sprawa co robi cały czas policja na BP przy ul wodzisławskiej ? Darmowa ochrona za nasze pieniądze ?

 • ~Ania Bezoka 2019-09-07 22:15:32

  I bardzo dobrze mam nadzieję że to nie cena promocyjna przez 3 mc lecz na stałe. Lecz cyberbezpieczenstwo nie jest takie straszne jak o tym mówią w TVP1 wystarczy zachować kilka reguł.

 • ~Jacek Balcerzak 2019-09-07 17:26:29

  Jak zobaczę chociaż jeden twój krytyczny wpis o szajce rudego złodzieja, to mogę nie komentować - przez jakiś czas.

 • ~Ania Bezoka 2019-09-07 13:06:15

  Policja powinna złożyć wniosek o tymczasowe aresztowanie sprawcy wypadku na 3mc, zabrać dożywotnio prawo jazdy, płacić rentę osobie która ucierpiała, oraz OC nie powinno być wypłacone a to sprawca powinien zapłacić z własnej kieszeni za szkody jakie powstały. Po zdjęciach widać i moim zdaniem to 2016r i pod maską może mieć ponad 300 koni. Kto kupuje takiemu dziecku taki mocny samochód ? To musiało się tak skończyć. Inna kwestią czemu policja nie goli tych tuningowców spod hali ? Czekają na kolejną tragedię ?

 • ~seboc 2019-09-06 20:15:57

  @~Jacek Balcerzak

  Ja toleruje wszelkie orientacje seksualne, wszelkie kolory skory i tlo kulturowe.
  Toleruje rowniez twoja teczowa koszulke.
  Nie oznacza to jednak, ze chcialbym kiedykolwiek z toba spolkowac, wiec przestan mnie przesladowac, bo to zalosne. Wierze, ze gdzies (niekoniecznie w internecie) znajdziesz swoja milosc. Stalking to jednak przestepstwo i kiedys moja cierpliwosc sie skonczy.

 • ~Jacek Balcerzak 2019-09-06 13:52:16

  Pinindy nie ma i nie bedzie, bo zaprzyjaźnione POdmioty gospodarcze kręcą karuzelami VATowskimi.
  Całe szczęście to se navrati.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Twoim zdaniem zmiany w MZK ułatwią pasażerom podróżowanie komunikacją miejską?
Oddanych głosów: 737