zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tujastrzebie.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny jastrzębskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~seboc 2020-04-13 08:53:24

  "Ustawa stworzona przez Koalicję PO i PSL"

  Czyli panskie stronnictwo wowczas, prawda?

 • ~Marta Zielińska 2020-04-10 12:13:10

  Chciałam coś przekazać odnośnie wypadku, dlatego też proszę rodzinę kierowcy opla corsy o kontakt na email:
  zielinska.marta147@gmail.com

 • ~ 2020-04-10 09:20:32

  I jeszcze jedno ,twierdzicie ,ze nie ma pieniędzy na pomoc dla Tych ludzi ,to proszę bardzo zobaczyć ile nie nalżznie" gaży" pobierał i pobiera D. Tusk jako Król Yeuropy i ile nadal dostaje a ma co najwyżej 8 lat stazu pracy za fizycznego i kope lat w Irlandii obijania sie gdy nie płacił nigdzie składek ZUS. Te pieniadze które pobiera refundowane sa przecież przez Sejm RP - wiec wniosek jest jedn ,zabrać mu je gdyż nie zapracował i starczy na wszystkich.

 • ~ 2020-04-10 09:07:15

  Ktoś twierdzi, że PO boi się iz już dawno przegrał,a ja twierdzę więcej . Ta partia POlitycznych cyników ,oszustów i karierowiczów nawet po trupach ,powinna być już dawno zdelegalizowana a jej wiodacy człon kowie powinni trafić do Obozu Ciężkiej Przymusowej i niebezpiecznej oraz dożywotniej pracy z promieniowaniem izotopowym takze do czynienia ,natomiast Ci mniejszego kalibru powinni mieć odebraną (zawieszona) emeryturę i być zmuszeni do dopracowywania do 52 letniego stażu pracy (nie licząc nadgodzin) ze służbą wojskową w trakcie. To dokładnie chcieli zgotować innym. Tusk powiedział do swojego narodu w TV :jak "będą się sądzić o to ( o wiek emerytalny) to podniesie koszty sądowe" - i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS... podpuszczając niewątpliwie przestępczy także TK Rzeplinskiego, że wszystko jest OK, że wszystko jest "legalne" .. natomiast na odmianę ogłosili też..” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " taki etyczny-i tacy Oni sa cali etyczni także w walce z KoronaVirusem

 • ~ 2020-04-10 08:55:05

  3mln Polaków kiedyś napisało list do Donalda Tuska w sprawie wieku emerytalnego a On nie patrząc na to ile Któryś z Nich ma stażu pracy ,czy pracował w szkodliwych i nieb warunkach ,czy słuzył w wojsku ,podarł publicznie,ostentacyjnie,cynicznie ten list od 3 mln Polaków,Pani Anno. Teraz boicie się że i was śmierć dopadnie zanim zdążycie dożyc emerytury ,gdyż wielu tak spracowanych tak dopadła i to przez cynizm i POdlośc PO.

 • ~seboc 2020-04-10 08:35:09

  Najlepiej nie zawracać sobie głowy zabobonami.
  Można w czasie wolnym książkę sobie przeczytać lub kilka, np. reportaże, i dowiedzieć się czegoś nowego o realnym świecie, problemach i potrzebach.

 • ~ 2020-04-09 16:01:52

  dodam,a jak Prezydent Duda wygra wybory w I turze to zaoszczędzone za drugą turę pieniądze przeznaczymy na onkologię. I dlatego apeluje do Kosiniska i innych dajcie sobie spokój ,Wy i tak tego w Ii turze nie wygracie.

 • ~Piotr Tomasz Szereda 2020-04-09 14:27:03

  Pomijając Polityczna dyskusję to przypominam o ustawie, która reguluje wszystkie działania Rządu. Ustawa stworzona przez Koalicję PO i PSL Dz. U. 2008 Nr 234 poz. 1570 U S T A W A z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. A w niej na przykład: Rozdział 8
  Zasady postępowania w razie stanu zagrożenia epidemicznego i stanu epidemii
  4. W rozporządzeniach, o których mowa w ust. 1 i 2, można ustanowić: 1) czasowe ograniczenie określonego sposobu przemieszczania się
  lub , 2) czasowe ograniczenie lub zakaz obrotu i używania określonych przedmiotów lub produktów spożywczych, 3) czasowe ograniczenie funkcjonowania określonych instytucji lub zakładów pracy, 4) zakaz organizowania widowisk i innych zgromadzeń ludności,
  lub
  Art. 46b. W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić:
  1) ograniczenia, obowiązki i nakazy, o których mowa w art. 46 ust. 4;
  Warto się z tym zapoznać.
  Popieram Januszka
  Ponadto prawo ma służyć obywatelom, a obecne utrudnienia służą naszemu zdrowiu.
  Szczęśliwych, zdrowych Świąt Wielkiejnocy.

 • ~ 2020-04-09 13:13:53

  Pomijając dyskusje w temacie czy wprowadzone kary sa konstytucyjne czy nie (jak ustawa w 2008 przez PO wprowadzona z moca wsteczną art 4 ustawy o Emer POmostowychz mocą na 1998r) chcialem przypomnieć pani jeszcze kilak pzrepisów: KK Art. 160
  § 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  § 2. Jeżeli na sprawcy ciąży obowiązek opieki nad osobą narażoną na niebezpieczeństwo, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  § 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 lub 2 działa nieumyślnie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
  § 4. Nie podlega karze za przestępstwo określone w § 1-3 sprawca, który dobrowolnie uchylił grożące niebezpieczeństwo.
  Art. 173. § 1. Kto sprowadza katastrofę w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym zagrażającą życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich .
  Art 18 Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego.
  ...Tak więc jeżeli nie chce sie Pani stosować do przepisów wydanych przez Rząd twierdząc że One sa nieKonstytucyjne co się jeszcze okaże -to może być każdy i Pani włacznie oskarżona i ukarana z przepisów które mówią "zachowaj zdrowy rozsadek i przestań pleść bzdury a jak chcesz samemu umrzeć to skoćz z dachu i nie namawiaj innych do krzywdzenia innych.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów?
Oddanych głosów: 469