zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tujastrzebie.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny jastrzębskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~ 2020-04-08 13:42:33

  do Brawo PiS: mocno powiedziane ale prawdziwie. Ci skubańcy z PO boją się że teraz Oni też umrą ,boją się że i Oni nie dożyją własnych emerytur ale ile osób co tak szkodliwie pracowało ,przy rtęci ,ołowiu ,prom izotop ,wysok ciśni itp,itp: umiera przedwcześnie jako ojcowie ,wujkowie ,braca --odprowadzanych na cmentarz od kilku lat w każdym miesiącu w Polsce!..Ilu to osób ?--PO czyli Tusk czy Kosiniak z bandą nierobów życiowych - chcieli zmusić -zmuszali do 52 lat pracy ,zatrudnianych często od 15r zycia nie licząc nadgodzinowych dni:...Tusk powiedział także Im ”Cieszcie się że mieliście prace „-On zapewne nic nie umiał -to jej nie miał.! Stwierdził tez ,że jak "będą się sądzić o to to podniesie koszty sądowe" - i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS. co uczynił Budka ministrant niespra iedliwosci ,obrońca dostepu obywateli do sadów ,tak tak..ale reszta?... jak Kopaczka ,ponoć lekarka mu wtórowała chociaż powinna wiedzieć”,Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury co już jest grozą,co jest na codzień praktykowane obecnie —tacy ludzie nie tylko nie dożywają obecnych emerytur a dożywszy żyją może rok/dwa na nich .Oni też często są zwalniani z pracy i chodzą po śmietnikach za chlebem „...Za Wami POdle PSLowskie grzyby idzie także śmierć lub cierpienie oraz krzywda

 • ~Ania Bezoka 2020-04-08 00:10:50

  A ile osób umarło z rąk ratowników medycznych którzy się bali przyjechać albo nie udzielili wykwalifikowanej pomocy medycznej ?? Dla mnie to nie są bohaterzy. Na nie jeden rękawiczce zostawili krew .

 • ~ 2020-04-07 12:19:25

  Panie Prezesie muszę za ta "rękę w nocniku" i te "zlikwidowane podstawowe stanowiska " oraz "firmy" obce i obcych Pana przeprosić jak i JSW.Powiedziałem to dlatego,że mi akcje na giełdzie spadały a mam ich kilka tysięcy więc bylem podgrzany.
  Teraz już ochłonąłem ,jest OK -proszę mnie nie zwalniać.
  Druga strona medalu.

 • ~ 2020-04-07 11:41:18

  Brawo PiS ,brawo Kaczyński. Nie można pozwolić aby kiedykolwiek jeszcze PO doszło do władzy...Te Podłe skur.. (które obrzucam najgorszymi epitetami) chciało wystraszyć społeczeństwo, że Wszyscy poumieramy, tyle, iż sami zapomnieli policzyć i podać do publicznej wiadomości ilu robotników zatrudnionych kiedyś w najgorszych warunkach pracy wskutek wstecznego wydłużenia tak zatrudnianym wieku emerytalnego właśnie przez PO, nie dożyło emerytur a dożywszy żyje na tych emeryturach może rok, dwa czy tylko trzy. Gadowski --liczyliście Takich?-tak jak ofiary Koronyvirusa liczycie? -nie....... ,bo „wyparliście” sie tego co zrobiliście.! i nie mówcie Nam, że ludzie poumierają jak korespondencyjnie zagłosują. Tobie i wszystkim Ciebie popierającym, Obóz Ciężkiej i Niebezpiecznej Pracy- dożywotnio, bez prawa do taniego uczciwego sądu jak Wy wielu z Nas świadomie uczyniliście a przewodniczącym niech dla Was będzie kupiony za 30 srebników bis/Rzeplinski.

 • ~ 2020-04-07 11:39:44

  Brawo PiS ,brawo Kaczyński z głosowaniem korespondencyjnym.. Nie można pozwolić aby kiedykolwiek jeszcze PO doszło do władzy...Te Podłe skur.. (które obrzucam najgorszymi epitetami) chciało wystraszyć społeczeństwo, że Wszyscy poumieramy, tyle, iż sami zapomnieli policzyć i podać do publicznej wiadomości ilu robotników zatrudnionych kiedyś w najgorszych warunkach pracy wskutek wstecznego wydłużenia tak zatrudnianym wieku emerytalnego właśnie przez PO, nie dożyło emerytur a dożywszy żyje na tych emeryturach może rok, dwa czy tylko trzy. Gadowski --liczyliście Takich?-tak jak ofiary Koronyvirusa liczycie? -nie....... ,bo „wyparliście” sie tego co zrobiliście jak zbrodniaże.! i nie mówcie Nam, że ludzie poumierają jak korespondencyjnie zagłosują. Tobie i wszystkim Ciebie popierającym, Obóz Ciężkiej i Niebezpiecznej Pracy- dożywotnio, bez prawa do taniego uczciwego sądu jak Wy wielu z Nas świadomie "urządziliście" a przewodniczącym skąłdu sedziowskiego niech dla Was będzie kupiony za 30 srebników bis/Rzeplinski.

 • ~ 2020-04-07 11:35:28

  Słyszałem Panie Prezesie ,że JSW szyje maski i jestem szczęśliwy.
  Proszę niech Pan mnie nie zwalnia, już będę zawsze tego chwalić.

 • ~ 2020-04-07 07:26:42

  Brawo PiS ,brawo Kaczyński. Te PO (które obrzucam najgorszymi epitetami) chciały wystraszyć społeczeństwo ,że Wszyscy poumieramy . Tyle iż sami zapomnieli policzyć i podać do publicznej wiadomości ilu robotników zatrudnionych kiedyś w najgorszych warunkach pracy wskutek wstecznego wydłużenia wieku emerytalnego właśnie przez PO, nie dożyło emerytur a dożywszy żyje na tych emeryturach może rok ,dwa czy tylko trzy. Gadowski --liczyliście Takich?-tak jak ofiary Koronyvirusa liczycie? -ni.......e ,bo wyparliście se tego co zrobiliście.! i nie mówcie Nam , że ludzie poumierają jak korespondencyjnie zagłosują. Tobie i wszystkim Ciebie popierającym Obóz Ciężkiej i Niebezpiecznej Pracy-dożywotnio ,bez prawa do taniego uczciwego sądu jak Wy wielu z Nas świadomie uczyniliście a przewodniczącym niech dla was będzie kupiony za 30 srebników Rzeplinski.

 • ~ 2020-04-07 07:14:52

  No trudno sie dziwić że ludzie wystraszeni ,zatroskani a nawet wku...
  .Panie Prezesie nie trzeba Im dokładać jeszcze zmartwień ,ostrzezenie wystarczy.

 • ~ 2020-04-06 15:00:49

  A dlaczego sprzedaliście elektrociepłownie,chyba jedyna zyskowna Wasza część która by Was teraz utrzymała. Kto pozbywa się kurki znoszące złote jajka? Tamtejsi pracownicy zawsze twierdzili że utrzymują cała kopalnie to raczej była zawsze prawda.

 • ~Andrzej Cyrulik 2020-04-06 14:32:28

  Pkt. 3 - o jaki podatek chodzi?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Waszym zdaniem dzieci powinny wrócić we wrześniu do szkoły?
Oddanych głosów: 111