zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tujastrzebie.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny jastrzębskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~ 2020-01-30 08:51:02

  Borys Budka,(ten udzielający wywiad bez spodni), protestował w Żorach o dostęp obywateli do Sądów i to po tym jak Tusk w sprawie wieku emerytalnego stwierdził" jak będziecie się sądzić o to, to podniesiemy koszty sądowe" - i to uczynił przez Borysa który był wówczas MS podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS--następnie podpuszczając niewątpliwie przestępczy także TK Rzeplinskiego, że wszystko jest OK, że wszystko jest "legalne"bo Państwo nie ma pieniędzy (które z NFI roztrwonił nikt inny jak Tusk. Zaksięgował je w ZUSie przez przelania gdyż ty pieniędzy juz nie miał a następnie aby to zatuszować chciał aby większość nie dożyła wieku emerytalnego.. Ludzie: 10 000 POtworów juz się w ogóle nie czuje co zrobiło. W czym wy jesteście lepsi od mordercy Adamowicza ? Niszczycie jak Targowica ten kraj ,ten Naród.

 • ~ 2020-01-29 13:41:45

  Pani Hetman i Szacowno Rado Miasta, czas zająć sie śmieciami w Jastrzębiu które wykładniczo przyrastają efektywnie wyrzucane do lasów. Kaida Spółdzielnia czy Komunialniaki budują sobie obecnie wiaty zamykane na klucz marnując na nie pieniądze a nie tedy droga .Wystarczy aby to Miasto pzrejeło ten obowiązek i wprowadziło dla mieszkańców "pogłówne" za wywóz śmieci odciążając od tego Spółdzielnie i wówczas każdy niech wyrzuca na który smietnik chce-byle nie do lasów. Obecny stan/kierunek prowadzi do absurdów co juz niedlugo doprowadzi do katastrofy ekologicznej w miescie/ach.

 • ~ 2020-01-28 14:39:29

  Jak się okazuje członków PO pozostało juz tylko około 10000. Utopili pozostałych czy co? Proponuję jeszcze aktywnym odebrać mieszkania pozakładowe które nierzadko otrzymali za frajer lub zmusić do spłacania kredytów budowlanych dla 100% wartości wg sposobu liczenia Balcerowicza, odebrać emerytury aby mogli pracować do najpóźniejszego wieku emerytalnego .Natomiast stan Ich zdrowia? -a Kogo to będzie obchodziło.

 • ~Jacek Wala 2020-01-27 10:50:15

  Droga tą jest bezpieczna. Wystarczy zdrowy rozsądek i zdjęcie nogi z gazu. Przy prędkościach znacznie przekraczających dopuszczalny limit prędkości to nawet czołg wypadnie z drogi

 • ~ 2020-01-27 07:27:21

  I właśnie dlatego Tusk z mafią oszustów postanowił przelać wirtualnie te umorzone kwoty obligacji na konto ZUSu . W tym jednak rzecz ,ze za fikcyjnie przelanymi wpisami do ZUSu nie poszły konkretne pieniądze gdyż je roztrwonił jak opisuje Premier Morawiecki i wlaśnie dlatego aby zapchać ta faktycznie powstałą przez to dziurę w ZUSie podniósł dla wielu wiek emerytalny. Prawdą jest więc że nie dlatego iz ludzie mieli zyć dłużej w RP jako populacja ale dlatego że je Tusk roztrwonił i ukradl jak swoje." .i gitara miała grać" ,jak mówi stary Baca ,z tym że tak duzo ludzi miało przez to nie dożyc i nie dożywa wieku emerytalnego i dlatego WY POmyleńcy w niczym nie jesteście lepsi do mordercy Adamowicza.Gdyby PiS nie cofnął części tej reformy umierało by przed emeryturami jeszcze więcej osób. Zwyczajnie PO i PSL to osoby które doprowadziły do wielu krzywd.

 • ~ 2020-01-26 10:43:33

  Kolejne złodziejstwo PO""Platforma Obywatelska skonsumowała 160 mld zł z OFE. Wchłonęła środki do budżetu, jednocześnie tworząc sobie ekstraprzestrzeń budżetową." takie słowa w wywiadzie w najnowszym numerze "Do Rzeczy" wypowiada premier Mateusz Morawiecki. Słowa o "konsumpcji" pieniędzy z OFE są i tak delikatne, bo nieraz już ze strony przedstawicieli Zjednoczonej Prawicy padały słowa o "kradzieży" tych pieniędzy.A co konkretnie stało się w 2014 r.? Rząd PO-PSL zdecydował o umorzeniu obligacji rządowych, które znajdowały się w portfelach OFE. Było tego ok. 153 mld zł. Obligacje to niejako pożyczka zaciągnięta przez państwo. Rząd Donalda Tuska zamiast ten dług spłacić (wykupując obligacje w terminie), postanowił sobie go ordynarnie wygumkować, poprawiając tym samym stan finansów państwa--Kiedy wreszczie Ich wsadzimy do Obozów Pracy -no kiedy!

 • ~ 2020-01-21 20:34:24

  Do ..LucyNo47 …. a jakie byś brała leki? gdyby Tobie właśnie te Liberalne" ……" ukradły dyktatem Balcerowicza wszystkie pieniądze równowartości wkładu na mieszkanie z Książ Mieszk powodując że mogłaś sobie za nie kupić tylko papierosy a następnie zadłużyły kredytem mieszkaniowym tak bardzo przez narzucone drakońskie oproc , iż większość współsąsiadów aż zwracała ponownie do Spółdzielni nowiutkie mieszkania na które wpłacili już wkład i spłacili częściowe kredyty(bez zwrotu tych sum) i kupował sobie inne używane na wolnym rynku bo tylko tak mogli w latach 90tych się oddłużyć (oddłużyła Ich później Blida) -a następnie gdyby Liberałowie ukradli Ci dwukrotnie wiek emerytalny próbując zmusić łącznie do 52 lat pracy nie patrząc na przepracowany już rodzaj pracy z sobotami i świętami.,pozbawiając przez to także dla twojej pracy odpowiedniej ochrony przedemerytalnej do Twojego rodzaju zatrudnienia biorąc pod uwagę ,że miałaś ponad 1000 dni (nie godzin) wykonanych w pracy ponadnormatywnie . Jakie byś brała tabletki? Łatwo Ci się mówi o przyczynach nienawiści , ale przeżyj sama to co te "ś...... " Liberalne nam zgotowały. A później zastanów się ilu przez nich uczciwie zatrudnianych ludzi nie dożywa nawet obecnego wieku emerytalnego. możesz Ich Liberałów kochać ,Twoja wola Ja dla nich widzę tylko jedno miejsce -Obóz Pracy !

 • ~seboc 2020-01-21 16:03:26

  "mężczyzna pomylił się, dokonując wpłaty w numerze rachunku"

  Nie da sie zrozumiec, co redaktor mial na mysli.
  Co to jest "wplata w numerze rachunku"?
  Ew. o jaki rachunek chodzi. Jesli bankowy, to trudno sie pomylic, dwie pierwsze cyfry to cyfry kontrolne, 8 sposrod kolejnych cyfr to numer banku, ten tez ma cyfre kontrolna.

 • ~LucyNa47 2020-01-19 16:09:19

  Swietego katolika od razu idzie poznac po jego wypowiedziach pelnych jadu

 • ~LucyNa47 2020-01-19 16:04:08

  Ludzie zmiencie leki, ta zawisc, nienawisc , zacieklosc , u niektorych wylewa sie w falach chejtu

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy weźmiesz udział w wyborach 10 maja?
Oddanych głosów: 502