zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tujastrzebie.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny jastrzębskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~ 2020-04-06 08:04:54

  Panie Prezesie-to nie pracownicy a zatroskani akcjonariusze . Może to Oni Panu pogrożą!

 • ~Wojciech 2020-04-04 19:30:11

  Lepiej chyba byłoby sprostować nieprawdziwe informacje.
  Przecież spółka musiała podjąć środki bezpieczeństwa zgodnie z nowymi przepisami.
  Wystarczy to ogłosić i się chwalić jak się chroni pracowników.
  To jest dbanie o dobre imię.

 • ~seboc 2020-04-04 18:54:02

  Ciemnota i zabobon

 • ~Capote 2020-04-04 18:27:14

  Prezesowi pomyliły się czasy komuny z terażniejszością , czy według niego informowanie o nieprawidłowościach jest działaniem na szkodę czy dla dobra firmy . Prezes zupełnie nie panuje nad sytuacją w spółce i własnie obnażył swoją nieudolność, zamiast dbać o bezpieczeństwo straszy pracowników zwolnieniami .Pewnie uważa ze tak jak za komuny JEŻELI SIĘ O CZYMŚ NIE MÓWI TO TEGO NIE MA . Prezesie to dzięki górnikom masz pan jeszcze prace przestań straszyć robotników TO NIE TE CZASY !!!!!!!

 • ~ 2020-04-04 07:13:28

  ...a gdzież jest Pan Gadowski "najaktywniejszy POseł regionu" ,czyżby drugi raz zaliczał nocleg w Sejmie . Jest do Niego pomysł . Niech zaproponuje tym swoim emerytom co Go popierają a nie mają więcej niż 30 lat pracy aby z nich -emerytur zrezygnowali i wrócili sie do roboty zasuwając przez 52 lata. Zaoszczędzone w ten sposób pieniążki w ZUSie przeznaczymy na pomoc dla bezrobotnych. Ciekawe czy będą Go popierać nadal? jednak zawsze znajdzie nowy elektorat.

 • ~ 2020-04-03 19:58:24

  Jaka siła wyższa? Ograniczaliscie jak "Żyły" własne etaty ,likwidowaliscie podstawowe stanowiska wyzyskujac pracowników firm obcych i teraz zostaliście z "ręką w nocniku"zwalając wszystko na "siłę wyższą ".

 • ~ 2020-04-03 07:41:43

  -to jest straszne co teraz powiem ,ale dopiero KoronaVIR spowoduje, że w Polsce nie będzie ; "kisiło się w zakładach pracy długoletnich spracowanych robotników" i da się Im emerytury ze względu na "staż" aby zwolnić miejsca pracy dla młodej fali bezrobotnych.
  Nic nie trafiało do Rządów ale KoronaVir która mnie wcale nie cieszy lecz trafi , jestem tego pewien --Rząd musi dać miejsca pracy a starych zatrudnionych w szkodliwych i nieb war pracy z 45 letnim stażem i więcej jak kiedyś obiecał wreszcie wysłać na emerytury. A do PO ...jak chcesz Gadowski nadal wydłużać takim wiek emerytalny to najpierw odbierz te wczesne emerytury Tym liczącym Tobie tyłek i niech idą dopracować lata pracy które innym narzucają a więc do 52 stażu pracy.

 • ~ 2020-04-03 07:27:36

  Szkoły potrafią,biznes nie gdyż czeka na pomoc rządu.Wokulski dorobił się na wojnie i dramatach a Chińczycy przyłbice co pokazywali na satelicie produkują z plastykowych butelek nitujac je do oprawek po okularach.

 • ~ 2020-04-02 13:21:50

  W czym jest problem ,już 70%Polakow podatki rozlicza przez internet.Mozna w ten sam sposób głosować a reszta korespondencyjnie.

 • ~seboc 2020-04-02 11:51:11

  "W Niemczech odbyły się wybory samorządowe , metodą korespondencyjną"

  To nieprawda. Korespondencyjnie kazdy mial mozliwosc do tej pory, jako wariant. W obliczu epidemii, druga tura wyborow (tam gdzie byla konieczna), dokumenty otrzymali wszyscy uprawnieni, bez wczesniejszego, wczesniej wymaganego, zgloszenia. Poza tym wybory odbyly sie tak jak odbywaly sie od dawna.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Waszym zdaniem dzieci powinny wrócić we wrześniu do szkoły?
Oddanych głosów: 77