zamknij

OGŁOSZENIA: Nieruchomości - Sprzedam/Wynajmę

Mieszkanie M4 59 m2 Parter Ogródek Niedobczycka 21

  • Rodzaj: M4, własnościowe na sprzedaż
  • Ilość pięter budynku: 1
  • Powierzchnia użytkowa: 59 m2
  • Miasto: Rybnik
  • Dzielnica: Zamysłów
  • Ulica: Niedobczycka 21

469 000 PLN

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę. Jest nią nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59 m2 w stanie deweloperskim, mieszczące się na parterze w dwukondygnacyjnym budynku bliźniaczym na prestiżowym osiedlu Niedobczycka Zakątek. Budynki o nowoczesnej architekturze zostały wtopione w teren z naturalną zielenią w tym wieloletnich drzew, które tworzą niepowtarzalny klimat.

Projektując nasze osiedle i szukając pod nie optymalnej lokalizacji postawiliśmy przede wszystkim na wygodę i wysoki standard życia. Tworzymy idealne miejsce dla osób, które w szczególności cenią sobie:

Możliwość mieszkania w bliskości natury, gdzie możemy odpocząć, nabierać sił i kolekcjonować piękne chwile w gronie najbliższych.

Jednoczesny, natychmiastowy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, który w znacznym stopniu zwiększa poziom jakości życia.

Kameralność architektury i optymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej jako namiastka tańszej ale bardziej funkcjonalnej wersji "domu jednorodzinnego" na zamkniętym, zadbanym i uporządkowanym osiedlu.
Możliwość nabycia optymalnego mieszkania gdy dwukondygnacyjne domy jednorodzinne są zbyt duże, drogie w zakupie i trudne utrzymaniu. Z drugiej strony standardowe, oferowane na rynku mieszkania są za małe, a ich funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia.
Od początku działalności firmy Gras Invest jako jedni z nielicznych na terenie Rybnika oddajemy klientom nieruchomości, które spełniają te złożone potrzeby. Niedobczycka Zakątek na ulicy Niedobczyckiej 21 w Rybniku jest idealnym tego przykładem. Taką wymarzoną ofertę z różnego typu rozwiązaniami oferujemy Państwu właśnie tam. Planowane rozpoczęcie inwestycji to kwiecień 2024 roku.

Szczegóły Mieszkania:

Na powierzchni 59 m2 mają Państwo do dyspozycji 3 pokoje (salon wraz z kuchnią i jadalnią, sypialnia, pokój dzienny), łazienkę oraz przestronną część komunikacyjną. Mieszkanie posiada własny taras wraz z obszernym ogródkiem, tworząc idealną przestrzeń do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Doskonałe nasłonecznienie i bliskość zieleni, w tym pięknych drzew, stwarzają idealne warunki do komfortowego mieszkania.

Gras Invest: Deweloper z Doświadczeniem: Mamy olbrzymie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji deweloperskich na terenie Rybnika, czego dowodem są wcześniejsze nasze realizacje takie jak ?Bursztynowy Zakątek?, ?Kaskada Kompleks?, ?Apartamenty Okrzeszyniec? czy ?Greg Park?. Stawiamy na wysokiej klasy materiały, dbamy o najmniejsze detale, a nasze apartamenty charakteryzują się nowoczesnym designem i elegancją. Tworzymy mieszkania, w których sami chcielibyśmy mieszkać. Dlatego z całkowitą pewnością stwierdzamy: Tak, ?Niedobczycka Zakątek? to miejsce na miarę Państwa marzeń.

Rezerwując mieszkanie na wczesnym etapie realizacji macie Państwo wyjątkową okazję i pełny wpływ na układ wnętrz, rozmieszczenie ścianek, rozwiązania instalacyjne, aranżacyjne, jak również manewrowanie standardem pod swoje upodabnia i potrzeby.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do społeczności ?Niedobczycka Zakątek? - idealnego miejsca do życia w komforcie i zgodzie z naturą.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu przedstawienia Państwu szczegółów i pełnej prezentacji.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji

Gras Invest Deweloper

tel. 695 352 000
Kontakt z ogłoszeniodawcą

kamilsz84

TEL. 507845665

Prezentacje firm