zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

PRACOWNIK BIUROWY / SPECJALISTA DS.OBSŁUGI KLIENTA

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Firma REPRINT Izabela Brzezina
poszukuje osoby na stanowisko: pracownik biurowy/specjalista ds. obsługa klienta

Opis stanowiska:

Obsługa korespondencji e-mail oraz połączeń telefonicznych
Obsługa klientów w sklepie stacjonarnym oraz internetowym
Przyjmowanie zamówień oraz pomoc w ich przygotowywaniu
Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy

Oferujemy:
Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Stabilność zatrudnienia
Wynagrodzenie dodatkowe adekwatne do zaangażowania oraz realizację wyznaczonych zadań

Wymagania:
Zaangażowanie w pracę
Umiejętność rozmowy
Samodzielności
Prawo jazdy kat. B
Znajomość pakietu MS Office

CV proszę wysłać na adres e-mail:
izabela.brzezina@reprint24.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę REPRINT Izabela Brzezina ul.Furgoła 40, 44-230 Czerwionka-Leszczyny moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym
Kontakt z ogłoszeniodawcą

mitzi3