2 liga

Koniec sezonu. GKS Jastrzębie skończył na 10. miejscu
0

Za nami ostatni mecz sezonu 2. Ligi. GKS Jastrzębie pokonał na wyjeździe Olimpię Elbląg 1:0. Ostatecznie, jastrzębianie skończyli sezon na 10. pozycji.

2023-06-05 15:00 Autor: kb
Stomil lepszy w Olsztynie. GKS przegrywa (2:0)
0

W ramach 27. kolejki II Ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie mierzyli się na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn. Wyjazd nie był jednak udany. GKS uległ gospodarzom 0:2.

2023-04-17 17:00 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie
W końcu wygrana! GKS pokonuje Siarkę przy Harcerskiej (3:1)
0

Z 45-minutowym opóźnieniem rozpoczął się sobotni mecz przy ul. Harcerskiej pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Siarką Tarnobrzeg. W pierwszej połowie kibice mogli być rozczarowani, za to druga im wszystko wynagrodziła. Gospodarze pokonali rywali 3:1.

2023-03-13 17:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Ostatni sparing na minus. W sobotę wracają rozgrywki ligowe
0

W ostatnim meczu sparingowym przed rozpocząciem rundy wiosennej piłkarze GKS-u Jastrzębie ulegli Polonii Bytom 3:1. W sobotę (25 lutego) wracają rozgrywki ligowe.

2023-02-20 16:00 Autor: kb
Druga przegrana GKS-u Jastrzębie, Radunia okazała się lepsza
0

GKS Jastrzeębie przegrał swój drugi mecz w tym sezonie II Ligi. Tym razem lepsi okazali się piłkarze Raduni Stężyca, wygrywając 4:2. Kolejne spotkanie już w piątek, GKS podejmie na własnym stadionie Pogoń Siedlce.

2022-08-23 10:03 Autor: AM
Wzmocnienia GKS-u. Szymon Gołuch dołącza do drużyny
0

GKS Jastrzębie poinformował o kolejnym pozyskanym zawodniku. Nowy piłkarz to Szymon Gołuch, nominalnie ofensywny pomocnik, ale może również występować na pozycji napastnika. Oprócz niego do pierwszej drużyny zostało włączonych także dwóch zawodników z rezerw. Nowy kontrakt podpisał Jakub Kasperowicz.

2022-07-13 13:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Ruch Chorzów pokonany w sparingu. GKS Jastrzębie wygrywa 3:0
0

Wczoraj odbył się mecz towarzyski pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Ruchem Chorzów. Drużyna z Jastrzębia pewnie pokonały chorzowską ekipę 3:0. Mecz rozgrywany był na boisku w Rybniku-Kamieniu w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu.

2022-06-30 13:00 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie