Adrian Kopacz

Stal poległa w Jastrzębiu. Wysoka wygrana w meczu na szczycie
0

GKS 1962 Jastrzębie pokonał zespół Stal Brzeg 3:0. Jastrzębianie umocnili się na pozycji lidera i mają już 5 punktów przewagi nad zespołem z Brzegu.

2016-10-30 08:00 Autor:
Tylko remis GKS-u z ostatnim w tabeli Górnikiem Wałbrzych
0

W 9. kolejce rozgrywek III ligi drużyna GKS-u 1962 Jastrzębie zremisowała na wyjeździe z Górnikiem Wałbrzych 0:0. W sytuacjach bramkowych piłkarzom nie pomagała pogoda. Przez 90 minut padał deszcz.

2016-09-19 16:15 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

GKS Jastrzębie zmierzy się z „Góralami”

Już w najbliższą w sobotę o 17:00 w ramach drugiej kolejki III ligi grupy śląsko-opolskiej, GKS 1962 Jastrzębie podejmie na własnym boisku rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała.

2015-08-14 19:16 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Ostatni mecz sezonu. GKS powalczy o piąte miejsce

GKS Jastrzębie już dzisiaj pożegna się z sezonem 2014/2015 III ligi grupy śląsko-opolskiej. Podopieczni Grzegorza Łukasika zmierzą się na wyjeździe z Swornicą Czarnowąsy.

2015-06-06 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

Przed nami starcie GKS-u z rezerwami Piasta Gliwice

W ramach 37. kolejki III ligi śląsko-opolskiej, GKS Jastrzębie zagra z rezerwami Piasta Gliwice, które są bardzo blisko spadku.

2015-06-03 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS1962
W akcji Wojciech Caniboł
0

GieKSa rozstrzalała się na Opolszczyźnie

Piłkarze GKS-u 1926 Jastrzębie poszli za ciosem. Tym razem jastrzębianie w wyjazdowym meczu pokonali Skalnika Gracze 4:2 (2:2), a kanonadę strzelecką urządził sobie Wojciech Caniboł. To już ich drugie z rzędu zwycięstwo drużyny Grzegorza Łukasika.

2014-08-22 09:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie, 90 minut
Na meczu w Mikołowie drużynę GieKSy wspierał zarząd i właściciele klubu
0

Peleton daleko w tyle, czyli GieKSa z innej ligi

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie na boisku w Mikołowie rozgościli się jak u siebie. Znokautowali przeciwnika, strzelając mu aż osiem bramek. Znakomite wieści przyszły też z Pszczyny.

2014-04-26 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
0

Deklasacja! GKS znakomicie przygotowany do wiosny

GKS 1962 Jastrzębie rozgromił na własnym boisku Wisłę Ustronianka aż 9-1! To był prawdziwy festiwal dla kibiców - w obu połowach padło po pięć bramek. A dobre wieści doszły także z Pszczyny, gdzie Iskra przegrała z Kupińskim.

2014-03-23 08:41 Autor: mkor
0

Zaczęli od pucharowej wygranej. Jak spiszą się w lidze?

W sobotę GKS 1962 Jastrzębie rozpoczyna batalię w IV lidze. Na razie podopieczni Grzegorza Łukasika zanotowali imponujący start sezonu, pokonując Płomień Czuchów 9-2. Mecz rozegrano w ramach podokręgowego pucharu Polski.

2013-08-09 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

Dobry występ GKS-u Jastrzębie. Kolejny rywal pokonany

Trzecie zwycięstwo z rzędu w czwartoligowych rozgrywkach zanotowali piłkarze GKS-u Jastrzębie. W 4. kolejce rozgrywek podopieczni Grzegorza Łukasika pokonali na własnym boisku GTS Bojszowy 3:1

2012-08-25 00:00 Autor: Grzegorz Sekita