Akademia Talentów

Prezes Jastrzębskiego Węgla w Radzie Nadzorczej Ligi. Akademia Talentów najlepsza w Polsce
0

Dobra gra i wyniki to nie jedyne sukcesy Jastrzębskiego Węgla na krajowej arenie siatkówki. W ostatnim czasie prezes jastrzębskiego klubu, Adam Gorol znalazł sie w składzie Rady Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki. To jednak nie wszystko, doceniona została także Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla.

2022-12-02 09:00 Autor: KB, źródło: UM Jastrzębie
Akademia Talentów: juniorzy na podium Mistrzostw Polski
0

Do niedzieli w Dębicy rozgrywany był turniej finałowy o mistrzostwo Polski juniorów. Nasi siatkarze z Akademii Talentów sięgnęli po brązowe medale MP w tej kategorii wiekowej. Gratulacje!

2019-04-16 09:38 Autor: ap, źródło: JW
Poznaliśmy terminarz siatkarskiej Młodej Ligi w nowym sezonie
0

Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej opublikowała terminarz rozgrywek Młodej Ligi. Podobnie jak w poprzednim sezonie wystąpi w niej 14 drużyn podzielonych terytorialnie na dwie grupy.

2016-07-26 09:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Kolejne zmiany personalne w ekipie Jastrzębskiego Węgla
0

Sezon 2016/2017 siatkarskiej Plus Ligi rusza dopiero 1 października. Drużyna Jastrzębskiego Węgla jednak nie próźnuje i wciąż przeprowadza personalne roszady w składize pierwszego zespołu.

2016-07-19 13:35 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Siatkarze Akademii Talentów JW z III LO im. Zbigniewa Herberta w Zorach wygrali licealiadę w Ostródzie
0

Żorscy licealiści z Akademii Talentów Jastrzebskiego Węgla zwycięzcami ogólnopolskiej licealiady

W miniony weekend uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. Zbigniewa Herberta w Żorach, reprezentujący Akademię Talentów Jastrzębskiego Węgla, rywalizowali w XV Ogólnopolskiej Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców OSTRÓDA 2016.

2016-06-02 11:15 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla zajęła 5. miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików
0

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla piątą drużyną w kraju

W piątek 20 maja w Człuchowie rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Młodzików. W zawodach wzięło udział osiem najlepszych drużyn w kraju, w tym Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla.

2016-05-25 10:45 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla zdobyła Mistrzostwo Polski Kadetów
0

Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla Mistrzem Polski Kadetów

Ciąg dalszy znakomitych informacji związanych z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla w tym sezonie. W niedzielę w pomorskim Człuchowie złoty medal Mistrzostw Polski wywalczyli kadeci jastrzębskiej drużyny.

2016-05-10 15:45 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla wywalczyła wicemistrzostwo Polski ulegając jedynie juniorom z Rzeszowa
0

Juniorzy z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla wicemistrzami Polski

W Leżajsku od środy rozgrywany był turniej finałowy o mistrzostwo Polski juniorów. W stawce ośmiu najlepszych drużyn w kraju była również ekipa juniorska z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

2016-04-20 10:15 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel zwyciężył w rozgrywkach Młodej Ligi pokonując w niezwykle emocjonjącym finale zespół z Radomia
0

Młoda Liga zakończona zwycięstwem Jastrzębskiego Węgla

W minioną niedzielę w Krapkowicach zakończył się turniej finałowy o mistrzostwo Młodej Ligi. W dramatycznym finale Jastrzębski Węgiel pokonał drużynę RCS Cerradu Czarni Radom 3:2, mimo że radomianie prowadzili już 2:0 w setach, a w tie-breaku mieli dwa meczbole.

2016-03-08 11:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla – sukcesy i osiągnięcia

Od sezonu 2012/2013 JSW wraz z KS Jastrzębski Węgiel realizują projekt młodzieżowej siatkówki pod nazwą Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla. To pierwszy zakrojony na tak dużą skalę projekt w Europie. Program pozwala najmłodszym adeptom siatkówki spełniać marzenia, promując jednocześnie funkcje wychowania przez sport i obiektywnie egzekwując zasady rywalizacji sportowej oraz fair play.

2015-03-27 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.